PRO8L3M przekazał samochód na aukcję WOŚP. „Kluczyki przekażemy zwycięzcy osobiście”


2020.12.28

opublikował:

PRO8L3M przekazał samochód na aukcję WOŚP. „Kluczyki przekażemy zwycięzcy osobiście”

fot. osiemdziewiec

Pod koniec roku tradycyjnie ruszają aukcje na rzecz WOŚP-u i jak zawsze również rodzimi artyści szykują nie lada atrakcje. Wśród dostępnych już ofert można znaleźć m.in. customowego Mercedesa W201 z 1991 roku, którego mogliśmy zobaczyć podczas TEST DRIV3 – eventu będącego okazją do odsłuchu albumu „Widmo”. Samochód trafił na aukcję dzięki współpracy PRO8LEMu i Adidas Originals.

Pamiętacie TEST DRIV3 i jazdę testową na naszym materiale Art Brut 2? Jeśli tam byliście, albo śledziliście nasze relacje z przedpremierowego odsłuchu, mógł Wam wpaść w oko biały Mercedes W201, nieprzypadkowo posiadający trzy paski na karoserii. Wspólnie z adidas Originals podrasowaliśmy to klasyczne auto, aby stało się jednym z przenoszących Was do lat 90. elementów Art Brutowej układanki.

Teraz może stać się Wasz.

Na tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra pod hasłem: „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”, przekazujemy customowo odświeżonego Mercedesa W201 – czytamy w opisie aukcji.

Licytacja zakończy się 31 stycznia. Aktualna cena przedmiotu wynosi 9900 złotych. Ofertę wraz ze zdjęciami znajdziecie tutaj.

– Licytujcie, zróbmy wspólnie coś dobrego – zachęcają Steez83 i Oskar, deklarując, że wręczą kluczyki zwycięzcy osobiście.

Sokół wyjaśnia, dlaczego tak rzadko nagrywa i wydaje muzykę

Polecane


Share This