PRO8L3M rezygnuje z nagrania mixtape’u. Będzie regularny album! Nowy singiel już w sieci


2021.02.23

opublikował:

PRO8L3M rezygnuje z nagrania mixtape’u. Będzie regularny album! Nowy singiel już w sieci

Foto: osiemdziewiec

Miał być mixtape, będzie kolejny pełnoprawny album. Rapowy duet nowym singlem zapowiada nadchodzący materiał. „V” to przypomnienie o tym, kto z nas ma tak naprawdę znaczenie.

Bo znaczenie ma każdy. Niezależnie od statusu społecznego, zasięgu, dochodów, pozycji zawodowej, pozycji towarzyskiej. Jesteśmy ważni i powinniśmy być ważni dla siebie nawzajem, bo każdy jeden głos i ruch mają większe znaczenie. Singiel „V” wraz z towarzyszącym mu obrazem to przypomnienie, że każdy powinien czuć swoją godność i czuć się ważnym i obecnym elementem społecznej układanki i relacji, które tworzy.

26 lutego PRO8L3M miał zaprezentować „Block Party Mixtape” – wydawnictwo będące ukłonem w stronę fanów, którym pandemia SARS-CoV-2 uniemożliwiła odwiedzenie serii zainicjowanych przez zespół koncertów pod szyldem Block Party w minionym roku. Materiał ten od początku swoich założeń miał być pierwszym w dyskografii zespołu projektem, w którym większy udział będą mieli goście – zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak i artyści, z którymi współpraca będzie niespodzianką. W trakcie pracy nad materiałem koncepcja ewoluowała na tyle, że zespół zdecydował się rozszerzyć projekt do formuły albumowej i przesunąć datę premiery. Jednocześnie powiększyła się lista gości, którą zespół obiecuje ujawnić niebawem wraz z kilkoma zaskakującymi elementami. Dla fanów, którzy bilety na Block Party wymienili na preorder nowego wydawnictwa zespół przygotował wyjątkową, limitowaną edycję oraz zestaw elementów, który ma na celu wynagrodzić brak wydarzenia koncertowego.

Album ukaże się 30 marca tego roku nakładem wytwórni 2020. Preoder trwa na pro8l3m.pl.

Polecane

Share This