PRO8L3M z recapem występu w ramach ALL-IN 22 TOUR


2022.03.22

opublikował:

PRO8L3M z recapem występu w ramach ALL-IN 22 TOUR

fot. Hieniek

ALL-IN 22 TOUR jest już na półmetku. Po wyprzedanych koncertach w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu PRO8L3M zagra w najbliższą sobotę w stolicy. W sprzedaży zostały już ostatnie sztuki biletów na oba z zaplanowanych na 26 marca występów w Progresji.

PRO8L3M z recapem koncertu w katowickim Spodku, który nieoficjalnie otworzył nową trasę koncertową duetu. Zgodnie z zapowiedziami Oskar i Steez zaprezentowali całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.

Bilety do klubu Progresja powoli się kończą, więc to jedna z ostatnich okazji aby zdobyć wejściówki na jedyne w tym roku klubowe występy zespołu w Warszawie.

26.03, otwarcie bramek 17:00
26.03, otwarcie bramek 21:30

Podczas ALL-IN 22 TOUR PRO8L3M zagra przekrój swojej twórczości, podsumowujący prawie dekadę obecności na scenie. Aby pomieścić wszystkich chętnych w Progresji odbędą się dwa występy tego samego dnia. Pierwszy z nich wystartuje o godzinie 18:30, a drugi o 23:00.

Zgodnie z obecnie obowiązującym rozporządzeniem aby uczestniczyć w koncercie nie są wymagane UCC.

Po trasie posiadacz każdego biletu będzie miał możliwość wygenerowania cyfrowej klubowej karty PRO8L3M. Karty będą uprawniać posiadaczy do:

– wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i pre-orderów
– ekskluzywnego dostępu do bonusowych materiałów muzycznych i graficznych
– zniżek zakupowych
– przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji zespołu PRO8L3M osadzonych w sieci

Posiadacze kart fizycznych z preorderu “Widmo” będą mogli również wymienić je na karty cyfrowe. Karty powstają w oparciu o sieć Polygon.

Polecane

Share This