PRO8L3M – zamiast trasy nowe wydawnictwo. Pierwszy singiel i preorder już dostępne


2020.10.14

opublikował:

PRO8L3M – zamiast trasy nowe wydawnictwo. Pierwszy singiel i preorder już dostępne

fot. osiemdziewiec

Kiedy Steez we wczorajszej Audiencji na antenie Newonce Radio zapowiedział, że wkrótce możemy się spodziewać nowości PRO8L3Mu, wiedzieliśmy, że warto być czujnym. Grupa już w momencie odwołania trasy Block Party zapowiedziała, że zamiast niej dostaniemy mixtape z udziałem wszystkich artystów, którzy mieli uczestniczyć w koncertach.

W sklepie PRO8L3Mu ruszyła właśnie przedsprzedaż limitowanej wersji materiału, a więc CD z bonusowym utworem i urozmaiconą szatą graficzną oraz okolicznościowym zinem, dokumentującym prace nad płytą.  (tradycyjnie trzeba odczekać swoje w kolejce). W sieci pojawił się także pierwszy promujący go singiel zatytułowany „Strange Days”.

Sprawdź też: „Za pierwsze logo PRO8L3Mu wziąłem śmieszne pieniądze”

Preorder rozszerzonego pakietu, wzbogaconego o merch festiwalowy, potrwa do 30.11.2020. Do tego momentu wszyscy niezdecydowani posiadacze biletów na trasę Block Party mają czas, aby wymienić bilety na pełen pakiet “Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M” i tym samym wesprzeć całą inicjatywę lub też zwrócić swoje wejściówki. Szczegółowe instrukcje dostępne są na stronie www.blockparty.pl.

Starannie przygotowany i wydany album – wzbogacony o limitowane dodatki – ma wynagrodzić fanom brak letnich koncertów, a wszystkich niezdecydowanych skłonić do pozostania z projektem Block Party w trudnych czasach pandemii. Do 30.11.2020 rozszerzone pakiety festiwalowe “Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M” mogą również zamówić osoby bez biletów. Szczegóły znajdziecie tutaj.

 

 

Polecane

Share This