PRO8L3M żegna „Art Brut” ruszyła sprzedaż biletów na ostatni koncert. Jest też konkurs dla fanów


2021.11.10

opublikował:

PRO8L3M żegna „Art Brut” ruszyła sprzedaż biletów na ostatni koncert. Jest też konkurs dla fanów

fot. Michał Klusek

Oskar i Steez żegnają dwa kultowe projekty, dzięki którym ich fani odkryli na nowo najciekawszą muzykę rozrywkową minionych dekad. Już 18 grudnia w stołecznej hali COS Torwar odbędzie się finałowy koncert “Art Brut 1” oraz “Art Brut 2”. Podczas wydarzenia publiczność usłyszy szeroki przekrój utworów z obu wydawnictw, w tym także kilka nie granych nigdy wcześniej na żywo klasyków.

Na stronie Going ruszyła oficjalna sprzedaż biletów na wydarzenie. Przez pierwsze 24h akceptowane są tylko płatności BLIKIEM. Później za bilety będzie można zapłacić także na inne sposoby.

Grudniowy koncert uświetni swoją obecnością m.in. francuski artysta i tatuażysta FUZI – twórca obydwu art-brutowych okładek. FUZI będzie tego wieczoru tatuował na żywo na scenie trójkę zwycięzców konkursu, który został właśnie ogłoszony przez PRO8L3M.

Wystarczy, że każdy posiadacz lub posiadaczka tatuażu – inspirowanego twórczością zespołu – prześle zdjęcie swojego tatuażu na adres jaknagrodatolaureat@gmail.com. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Oskar i Steez wybiorą trzy ich zdaniem najciekawsze i najbardziej odjechane. Każdy z laureatów otrzyma nie tylko podwójny VIP-owski wjazd na imprezę, ale przede wszystkim możliwość zdobycia nowego tatuażu prosto od samego twórcy oryginalnej art-brutowej stylówki. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani drogą mailową.

To jednak nie koniec atrakcji. W odległą, ale wciąż inspirującą przeszłość lat 80. i 90. przeniesie fanów nie tylko wyjątkowa scenografia, ale także gościnne występy artystów, których muzyka stanowiła punkt wyjścia dla muzycznych dokonań duetu.

Razem z PRO8L3MEM na scenie w COS Torwar wystąpią:

– Artur Rojek
– Martyna Jakubowicz z zespołem
– Majka Jeżowska
– zespół Wanda i Banda

Przed samym koncertem warm-upowy set w hołdzie Andrzejowi Zausze zaprezentuje DJ Anusz (współautor mixtape’ów “Zaufaj sobie” oraz “Magia to ja”).

Otwarcie bramek COS Torwar nastąpi 18 grudnia o godz. 18:00. Start koncertu planowany jest na 20:00.

Polecane

Share This