PRO8L3M żegna się z projektem “Art Brut”


2021.11.03

opublikował:

PRO8L3M żegna się z projektem “Art Brut”

fot. Piotr Pytel

Oskar i Steez żegnają dwa kultowe projekty, dzięki którym ich fani odkryli na nowo najciekawszą muzykę rozrywkową minionych dekad. Już 18 grudnia w stołecznej hali COS Torwar odbędzie się finałowy koncert “Art Brut 1” oraz “Art Brut 2”. Podczas wydarzenia publiczność usłyszy szeroki przekrój utworów z obu wydawnictw, w tym także kilka nie granych nigdy wcześniej na żywo klasyków.

To jednak nie koniec atrakcji. W odległą, ale wciąż inspirującą przeszłość lat 80. i 90. przeniesie Was nie tylko wyjątkowa scenografia, ale także gościnne występy artystów, których muzyka stanowiła punkt wyjścia dla muzycznych dokonań duetu.

Razem z PRO8L3MEM na scenie w COS Torwar wystąpią Artur Rojek, Martyna Jakubowicz z zespołem, Majka Jeżowska oraz zespół Wanda i Banda.

Wydarzenie uświetni swoją obecnością również francuski artysta i tatuażysta FUZI – twórca obydwu art-brutowych okładek. FUZI będzie tego wieczoru tatuował na żywo na scenie zwycięzcę konkursu, który wkrótce ogłoszą organizatorzy.

Przed samym koncertem warm-upowy set w hołdzie Andrzejowi Zausze zaprezentuje DJ Anusz (współautor mixtape’ów “Zaufaj sobie” oraz “Magia to ja”).

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 10 listopada. Przez pierwsze 24h przedsprzedaży akceptowane są tylko płatności BLIKIEM. Otwarcie bramek COS Torwar nastąpi 18 grudnia o godz. 18:00. Start koncertu planowany jest na 20:00.

Polecane

Share This