Problemy w Miami: Lil Wayne odwołuje występ, Kodak Black trafia do aresztu

Na festiwalu Rolling Loud sporo rzeczy poszło nie tak jak powinno.


2019.05.13

opublikował:

Problemy w Miami: Lil Wayne odwołuje występ, Kodak Black trafia do aresztu

fot. mat. pras.

Lil Wayne miał wystąpić w sobotę jako headliner Audiomack Stage na festiwalu Rolling Loud w Miami. Raper odwołał koncert w ostatniej chwili, ponieważ nie chciał się poddać kontroli ze strony ochrony.

Raper wyjaśnił sprawę w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze. Weezy przeprosił fanów, napisał, że jest w Miami i zaprasza ich na after party, ale że nie nigdy nie zgodzi się na to, by być nadzorowanym. Przy okazji artysta zaprosił fanów z Miami na letnią trasę koncertową, w którą rusza wspólnie z Blink-182.

Decyzja Weezy’ego nie była jedynym problemem dla organizatorów Rolling Loud. W piątkowy wieczór wśród uczestników festiwalu wybuchła panika, po tym jak rozprzestrzeniła się plotka, że na terenie imprezy znajduje się uzbrojona osoba.

W sobotę aresztowano Kodaka Blacka, stawiając mu zarzuty związane z nielegalnym posiadaniem broni. Ten incydent miał jednak miejsce jeszcze zanim Black pojawił się na terenie Hard Rock Stadium będącego areną Rolling Loud, niemniej zaowocował odwołaniem jego występu.

Polecane