„Proceder” TSA wraca na rynek


2015.05.10

opublikował:

„Proceder” TSA wraca na rynek

Wydany w 2004 roku album „Proceder” był powrotem klasycznego TSA. Płyta nagrana w składzie Marek Piekarczyk, Andrzej Nowak, Stefan Machel, Marek Kapłon, Janusz Niekrasz zebrała bardzo pochlebne recenzje i została świetnie przyjęta przez fanów. Na tyle świetnie, że album bardzo szybko zniknął ze sklepowych półek i przez lata był osiągalny wyłącznie w drugim obiegu za spore pieniądze. Teraz to się zmieni.

Reedycja „Procederu” w nowej szacie graficznej w sklepach ukaże się już 22 maja. Dodatkową gratką jest fakt, że jesienią „Proceder” pojawi się także w wersji winylowej.

„Proceder” to bardzo ważna pozycja w dyskografii TSA – komentuje Stefan Machel. Nikt nie wierzył, że jesteśmy w stanie zaprezentować tak dobre utwory po tylu latach. A jednak to zrobiliśmy i jesteśmy z tej płyty dumni – dodaje. Marek Kapłon uzupełnia: Lubię „Proceder”. Nagrany po kilkunastoletniej przerwie jest dowodem, że zespół idzie do przodu i nadal ma coś wartościowego do powiedzenia. I brzmi jak nigdy dotąd.

To najbardziej przemyślana, dojrzała i najlepiej brzmiąca płyta w dorobku TSA – dodaje Marek Piekarczyk, a Andrzej Nowak reasumuje: Cieszę się, że nareszcie mogę sobie kupić płytę „Proceder”.

Stefan Machel zapowiada również: Reedycja jest dużym krokiem w stronę tego, abyśmy mieli wszystkie płyty TSA w sklepach oraz motywacją do pracy nad nowym materiałem.

Tagi


Polecane

Share This