Producenci filmowi także kończą współpracę z Marilynem Mansonem


2021.02.03

opublikował:

Producenci filmowi także kończą współpracę z Marilynem Mansonem

foto: P. Tarasewicz

Choć Marilyn Manson opublikował oświadczenie, w którym zaprzecza wysuwanym przez jego byłe partnerki zarzutom, kolejne podmioty rezygnują ze współpracy z nim. Po tym jak wytwórnia Loma Vista usunęła grupę Mansona z grona swoich reprezentantów, teraz wokalista dowiaduje się, że nie pojawi się na ekranie dwóch seriali, przy których pracował.

– Ze względu na zarzuty wysunięte wobec Marilyna Mansona postanowiliśmy wyciąć jego występ w odcinku, który ma mieć emisję w dalszej części sezonu. Starz staje jednocześnie po stronie ofiar i wszystkich, którzy doświadczyli maltretowania – informuje stacja produkująca serial „Amerykańscy bogowie”, będący ekranizacją powieści Neila Gaimana. W Polsce „Amerykańskich bogów” możemy oglądać za pośrednictwem Amazon Prime Video.

Sprawdź także: Była narzeczona Marylina Mansona przerywa milczenie i odnosi się do oskarżeń wobec muzyka

Drugą produkcją, której producenci podziękowali Mansonowi za współrpacę jest „Creepshow”. W tym przypadku również emisja z jego udziałem nastąpi dopiero po wycięciu scen z artystą i przemontowaniu całości. „Creepshow” jest w naszym kraju dostępne dzięki IplaTV.

Lawina problemów Mansona ruszyła po tym jak jego była partnerka, aktorka Evan Rachel Wood poinformowała, że była maltretowana przez muzyka w trakcie ich trwającego trzy lata (z przerwami) związku. Szybko okazało się, że poszkodowanych jest więcej – na zarzuty Wood odpowiedziały inne kobiety, z którymi spotykał się muzyk – Sarah McNeilly oraz Ashley Lindsay Morgan.

Muzyk odcina się od oskarżeń, zapewniając, że nigdy nie robił niczego wbrew woli swoich kobiet, z którymi się spotykał

Moja sztuka i moje życie od dawna są magnesami dla kontrowersji, ale te ostatnie twierdzenia o mnie, są strasznym wypaczeniem rzeczywistości. Moje intymne relacje zawsze były całkowicie zgodne z moimi partnerkami, które podobnie jak ja zawsze miały bardzo otwarte umysły, bez względu na to jak fałszywie dziś przedstawiają one fakty z przeszłości – napisał w krótkim oświadczeniu.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This