Producenci „The Voice of Poland” nie chcą Beaty Kozidrak w programie, bo ta krytykuje PiS


2020.07.04

opublikował:

Producenci „The Voice of Poland” nie chcą Beaty Kozidrak w programie, bo ta krytykuje PiS

fot. mat. pras.foto: mat. pras.

Nadal nie znamy składu jurorskiego nowej edycji „The Voice of Poland”. Wiemy jedynie, że w programie nie zobaczymy już Margaret, która nie wyobraża sobie współpracy z Telewizją Polską. Nieoficjalnie mówiło się, że jej miejsce może zająć Natalia Szroeder, ale nikt nie potwierdził dotychczas tej informacji. Wśród potencjalnych kandydatek do objęcia fotela jurorsko-trenerskiego wymieniało się m.in. Beatę Kozidrak, ale okazuje się, droga do jej udziału w show TVP jest bardzo daleka.

Pudelek powołując się na wiedzę swojego informatora informuje, że producenci „The Voice of Poland” nie zaproponowali Beacie Kozidrak udziału w programie ze względu na manifestowanie przez nią poglądów politycznych, które są sprzeczne z linią obecnej władzy.

Sprawdź też: TVP znalazło już następczynię Margaret w „The Voice of Poland”?

W TVP nie chcą jej za jej słowa, o tym, że „przeżyła komunę, to i PiS przeżyje” – mówi źródło Pudelka. Stacja negocjuje podobno z Małgorzatą Ostrowską i Mezo. W nadchodzącej edycji „Voice’a” na pewno zobaczymy związanych wcześniej z programem Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona.

Polecane


Share This