Producenci The Voice Of Poland zmieniają zasady


2020.11.11

opublikował:

Producenci The Voice Of Poland zmieniają zasady

fot. mat. pras.

Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych podczas nagrania, zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków XI edycji The Voice of Poland. Odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa.

W sobotę 14 listopada na scenie The Voice of Poland wystąpi 16 uczestników, po czterech od każdego z trenerów, którzy zawalczą o udział w kolejnym odcinku programu.

Decyzję o tym, którzy uczestnicy pożegnają się z programem, a którzy powalczą o wygraną, zdecydują Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Sprawdź też: The Four. Bitwa o sławę: Dawni rywale wrócą do Wielkiego Finału na żywo

Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz.

Finałowe odcinki The Voice of Poland od 14 listopada, w każdą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Polecane

Share This