Producent Cardi B i Post Malone’a zarażony koronawirusem


2020.03.18

opublikował:

Producent Cardi B i Post Malone’a zarażony koronawirusem

Producent Andrew Watt, który współpracował m.in. z Cardi B czy wielokrotnie z Post Malone’em, jest zarażony koronawirusem. Poinformował o tym na swoim Instagramie. Artysta opublikował post, w którym napisał, że dostał pozytywny wynik testu i opisał swoją „drogę przez mękę”. Wyjaśnił, że źle się czuł już od dwóch tygodni, miał gorączkę i ciężko było mu się podnieść z łóżka. Początkowo doktor źle zdiagnozował chorobę i uznał, że jest to grypa. Później po badaniach u prywatnego lekarza wyszło na jaw, że zaraził się koronawirusem. Teraz, jak napisał, czuje się już lepiej i podkreślił, że to nie są żarty.

Po zdiagnozowaniu grypy napisałem do wszystkich, z którymi miałem kontakt, że jestem chory i żeby na siebie uważali. Nic nie pomagało, więc pojechałem na izbę przyjęć i błagałem o test na koronawirusa. Niestety, odmówiono mi z powodu federalnych regulacji. Dopiero u prywatnego lekarza zostałem zbadany i dostałem wynik pozytywny – napisał producent – Teraz gorączka spadła, czuję się lepiej i powrócił apetyt. Mam 29 lat, więc z tego wyjdę, ale jest mnóstwo osób, których życie wisi na włosku. To nie są żarty. Dbajcie o siebie i bliskich, zostańcie w domach, dbajcie o higienę – napisał

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez WATT (@thisiswatt)

Co ciekawe nie tak dawno producent spotkał się m.in. z Ozzy’m Osbourne’m. Czy legendarny muzyk również może być już zakażony Covid-19?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Me and Oz Sat down with brother @zanelowe live now on @beats1official @ozzyosbourne

Post udostępniony przez WATT (@thisiswatt)

Polecane

Share This