Producent dokumentu o Tekashim nazywa go „naprawdę okropnym człowiekiem”


2021.02.16

opublikował:

Producent dokumentu o Tekashim nazywa go „naprawdę okropnym człowiekiem”

Tekashi 6ix9ine jest bardzo kontrowersyjną postacią. W 2018 roku raper został aresztowany i groziło mu ponad 30 lat za kratami. Poszedł jednak z sądem na ugodę, wsypał kilku kumpli i dostał zaledwie dwa lata więzienia. W zeszłym roku, po wybuchu pandemii, jego prawnicy wywalczyli, aby Tekashi odbywał resztę kary w areszcie domowym. Jak tylko Tekashi znalazł się w domu, to wziął się za nagrywanie. Powstały m.in. single „GOOBA” czy „TROLLZ” z gościnnym udziałem Nicki Minaj. Wyrok skończył się w sierpniu 2020 roku i raper jest już wolny (choć nadal musi przestrzegać pewnych zasad). 6ix9ine nie zwalniał tempa i we wrześniu wydał swój drugi studyjny album – „TattleTales”. W listopadzie natomiast ukazał się film o kontrowersyjnym raperze „69: The Saga Of Daniel Hernandez”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Do sieci trafiło nagranie ze starcia Meek Milla i Tekashiego. 6ix9ine oskarża go o współpracę w policją: „Ta c*pa jest z policji”

Teraz będzie bohaterem dokumentalnej serii pt. „Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine”. Produkcją zajął się Karam Gill, a premiera odbędzie się na Showtime 21 lutego. Gill rpomuje nadchodzący dokument i udzielił ostatnio wywiadu dla „Paige Six”. Podczas rozmowy opowiedział o raperze i nazwał go „okropnym człowiekiem”.

Żyjemy w erze produkowanych masowo celebrytów, którzy nie mają ani talentu, ani żadnych zasad moralnych. Wybijają się tylko dzięki temu, że manipulują ludźmi i stworzyli fikcyjny wizerunek siebie. Taka jest właśnie historia Tekashiego – powiedział Karam Gill – Myślę, że widzowie będą zszokowani, kiedy dowiedzą się jak sprytnie to wszystko jest wyliczone. Tekashi nigdy nie robił niczego przez przypadek. Każde słowo czy akcja online była zaplanowana, żeby wywołać odpowiednie reakcje. On dobrze wie jak manipulować ludźmi, to naprawdę okropny człowiek – dodaje.

Tekashi zniknął z mediów społecznościowych we wrześniu zeszłego roku i wrócił kilka dni temu. Wielu fanów sugerowało, że coś musiało mu się stać – w końcu po tym jak wsypał kilku kumpli ma spore grono wrogów. Nic z tych rzeczy. Raper ma się bardzo dobrze i w zeszłym tygodniu wrócił na Instagram. Zamieścił tam nagranie, na którym pochwalił się premierowym numerem oraz masą nowych tatuaży, zdobiących praktycznie całe jego ciało. Okazuje się, że nie jest to jedyny nowy kawałek, który raper przygotował dla swoich fanów. Tekashi właśnie zamieścił kolejne nagranie, na którym usłyszymy spory fragment jego kolejnego nowego numeru.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @6ix9ine

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This