Producent hoverbardów pozwał Jennifer Lopez


2017.04.03

opublikował:

Producent hoverbardów pozwał Jennifer Lopez

foto: mat. pras.

Jennifer Lopez została pozwana przez producenta hoverboardów (elektrycznych deskorolek) za niedopełnienie warunków umowy zawartej w 2015 roku. Firma Sidekick Group przekazała artystce 42 wykonane na specjalne zamówienie hoverboardy, których J.Lo oraz jej tancerze używają na scenie podczas koncertów. Umowa zakładała, że artystka nie zapłaci za deski, ale w zamian za ich wykonanie opublikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych serię postów promujących produkty Sidekick Group.

Artystka nie wywiązała się z umowy, ponieważ nie opublikowała obiecanej ilości wpisów, co zaowocowało pozwem sądowym, w którym producent urządzeń domaga się… 54 390 dolarów, czyli jedynie zwrotu poniesionych kosztów. Wysokość kwoty wydaje się trochę wstydliwa dla artystki o statusie J.Lo. Jeśli natomiast chodzi o Sidekick Group, firma nie doczekała się obiecanych postów, dlatego nadrabia to teraz nagłaśniając proces.

Poniżej wideo z koncertu Jennifer Lopez, na którym możecie zobaczyć w akcji kilka z wykonanych dla artystki hoverboardów. To jeden z obiecanych postów na twitterowym profilu J.Lo.


Polecane

Share This