Producent kawałków Sokoła na płycie Kanye Westa

Autor podkładów kilku hitów Wojtka na najbardziej oczekiwanej płycie tego roku


2021.08.30

opublikował:

Producent kawałków Sokoła na płycie Kanye Westa

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Trudno w to uwierzyć, ale to prawda – „Donda” trafiła wczoraj do sieci. Album pojawił się kilkadziesiąt godzin po ostatnim listening party zorganizowanym w Chicago, na którym pojawili się Marilyn Manson i DaBaby. Wśród gości zaproszonych przez Westa znaleźli się m.in. Jay-Z, The Weeknd, Jay Electronica, The Lox, Young Thug, nieżyjący już Pop Smoke, Pusha T, Travis Scott, Lil Baby i Kid Cudi.

Krótko po tym jak album pojawił się w serwisach streamingowych, Kanye oskarżył wytwórnię, że wydała jego album bez jego zgody.

– Universal wydał mój album bez mojej zgody i zablokował „Jail 2”, które miało na nim być – poinformował na Instagramie West.

Będący częścią Universalu Def Jam promował wczoraj „Dondę” na potęgę, sam artysta nie raczył za to poinformować o wydaniu płyty, opublikował jedynie post, w którym atakuje wytwórnię. Nie zapominajmy jednak, że mamy do czynienia z Kanye Westem, więc równie dobrze jego wpis może być jedynie chwytem marketingowym, mającym dodatkowo podbić zainteresowanie płytą. Jeśli faktycznie artysta nie chciał wydawać albumu dziś lub nie chciał wypuszczać go w takiej formie, możemy się spodziewać, że płyta nie przetrwa długo w serwisach streamingowych.

Fakt opublikowana album, pozwolił zauważyć Sokołowi, że numer jednego z jego stałych współpracowników trafił na nowy krążek Westa.

– Mój wieloletni kumpel, producent wielu moich kawałków (WWO feat Małolat – Kochać życie, Sokół i Marysia Starosta – W dół brzuchem, Czarna biała magia, Reszta życia, Polowanie na zło, Spotkanie, Cynamon, Sokol feat. Pono – Dwie kochanki, Miód i cukier), pochodzący z Niemiec Shuko, współproducentem na płycie Kanye Westa – DONDA kawałka Pure Souls. Jaram się. 🔥🔥🔥🔥🔥 – napisał Wojtek na Facebooku.

Polecane

Share This