Produkcja gali Fame MMA zablokowana niemal w ostatniej chwili

Organizatorzy opublikowali oświadczenie informujące o losach wydarzenia.


2020.03.28

opublikował:

Produkcja gali Fame MMA zablokowana niemal w ostatniej chwili

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Kolejne problemy wokół zaplanowanej na dziś gali Fame MMA 6. Wydarzenie pierwotnie miało się odbyć w Częstochowie, ale po tym, jak w związku z zakazem organizowania imprez masowych zapadła decyzja, by przeprowadzić je bez udziału publiczności, postanowiono przenieść się do Katowic. Niestety, władze miasta oraz Sanepid zdecydowały wczoraj, że Fame MMA 6 nie może odbyć się w tamtejszym MCK. Organizatorzy mieli zaledwie 24 godziny, by uporać się z problemem i znaleźć nowe miejsce.

Sprawdź też: Wujek Samo Zło niesiony ułańską fantazją odpowiedział na pytanie o walkę z Jędkerem

Gala Fame MMA 6 odbędzie się jutro zgodnie z planem. (…) Byliśmy zmuszeni zmienić lokalizację, ale spokojnie, jesteśmy na to przygotowani. Urząd Miasta Katowice oraz służby sanitarno-epidemiologiczne zablokowały produkcję w hali MCK, wymuszając na prezesie obiektu odstąpienie od umowy, mimo iż nie byli w stanie wskazać naruszenia przepisów ze strony Federacji – czytamy w oficjalnym komunikacie Fame MMA.

Organizacja zapewnia, że wszyscy zawodnicy oraz osoby zaangażowane w produkcję wydarzenia mają zostać poddani testom na obecność koronawirusa.

Tagi


Polecane