PROGRAM MUZYCZNY – odcinek 42 – Litza

"Pierwsza płyta Acid Drinkers znalazła się w TOP5 najbardziej obiecujących zespołów świata. Byliśmy obok Jane`s Addiction, Queensryche i jeszcze dwóch kapel".


2014.06.27

opublikował:

PROGRAM MUZYCZNY – odcinek 42 – Litza

Na festiwalach przeważnie jest tak, że zespół ledwo wyjdzie na scenę i organizatorzy już pokazują, że za moment koniec. Pomyśleliśmy, bo pozwolić kapelom zagrać pełne koncerty – tłumaczy genezę festiwalu Luxfest Litza. Tegoroczny festiwal potrwa dwa dni, na scenie pojawią się Acid Drinkers, 2TM2,3, Pięć Dwa oraz gospodarze, czyli Luxtorpeda.

Koncert Acidów będzie wyjątkowy z dwóch powodów – zespół ponownie wystąpi z Litzą, ponadto muzycy zagrają materiał z debiutanckiego albumu „Are You A Rebel?”. Pierwsza płyta Acid Drinkers znalazła się w TOP5 najbardziej obiecujących zespołów świata. Byliśmy obok Jane`s Addiction, Queensryche i jeszcze dwóch kapel – wspomina Litza. Początki Acid Drinkers są kolejnym potwierdzeniem tezy, że trudno być prorokiem we własnym kraju. W Polsce nikt nie chciał nas wydać, a potem Polskie Nagrania kupowały licencję na wydawanie naszej płyty – śmieje się artysta.

Do odtworzenia filmu na stronie www wymagany jest dodatek Microsoft Silverlight.

Pobierz ze strony producenta i zainstaluj Microsoft Silverlight.

INSTALL

{sklep-cgm}

Polecane