PROGRAM MUZYCZNY – odcinek 43 – Jarek Szubrycht i Peter (Vader)


2014.07.04

opublikował:

PROGRAM MUZYCZNY – odcinek 43 – Jarek Szubrycht i Peter (Vader)

Głównym pretekstem do spotkania z Jarkiem Szubrychtem i Piotrem „Peterem” Wiwczarkiem było wydanie książki „Wojna totalna”. Oto pierwszy z panów opisuje dzieje grupy dowodzonej przez drugiego. Istniejący od trzech dekad Vader jest dziś prawdziwą ikoną metalu i jedną z naszych najlepszych wizytówek poza granicami kraju.

Autor biografii zespołu, Jarek Szubrycht, jest muzykiem grupy Lux Occulta i dziennikarzem muzycznym. Pisał m.in. do „Mystic Art” i „Przekroju”, obenie jest redaktorem naczelnym muzycznego serwisu T-Mobile. „Wojna totalna” nie jest pierwszą książką w jego karierze – Jarek Szubrycht jest autorem poświęconej Slayerowi publikacji „Bez litości”, a także wywiadu – rzeki z Marylą Rodowicz zatytułowanego „Wariatka tańczy. Tłumaczył także na język polski „Białą gorączkę”, autobiografię Lemmy`ego Kilmistera, lidera Motorhead.

O książce, którą możecie zamówić pod tym linkiem, ale też nowej płycie Vadera zatytułowanej „Tibi Et Igni” z artystami rozmawiają Zbyszek Zegler i Artur Rawicz.

Do odtworzenia filmu na stronie www wymagany jest dodatek Microsoft Silverlight.

Pobierz ze strony producenta i zainstaluj Microsoft Silverlight.

INSTALL

{sklep-cgm}

Polecane

Share This