Projekt 30/90: Bovska dograła się do utworu JIMKA


2017.03.14

opublikował:

Projekt 30/90: Bovska dograła się do utworu JIMKA

foto: Marcin Oliva Soto

Ogromna przyjemność i niespodzianka – mówił o nagraniu Bovskiej JIMEK podczas niedzielnego livestreamu na swoim fanpage’u. – To jest świetna artystka, ci którzy nie znają, poznać powinni. Prywatnie to dla mnie ogromna niespodzianka, bo znamy się ze szkoły. Studiowaliśmy razem na Akademii Muzycznej – zdradził Radzimir.

Bovska dograła swój wokal do utworu, który JIMEK tworzy w ramach Projektu 30/90  wspólnie ze swoimi słuchaczami. Artysta udostępnił bazowy podkład i poprosił fanów, by dodali do tego dźwięki od siebie. Radzimir czeka na Wasze propozycje do 15 marca, następnie wybierze najciekawsze i dzięki zastosowaniu samplingu doda je do swojego utworu. Efekt finalny mamy poznać w kwietniu.

Najbardziej nie mogę się doczekać, aby wykorzystując technikę samplingu, umożliwić każdemu, kto chce stać się gwiazdą rocka albo wirtuozem instrumentu, realizację marzeń, nawet jeżeli ta osoba nie jest muzykiem – komentował założenia Projektu 30/90 Radzimir Dębski. – Jednocześnie uwielbiam i przeraża mnie to, że nie mam pojęcia, jaki ten utwór będzie finalnie. Początkowy szkic utworu zamieszczam na stronie, rzucam pierwszy pomysł i na bieżąco będę sprawdzał i reagował na to, co przysyłają ludzie. Od kiedy moje życie zmieniło się dzięki internetowemu konkursowi czekałem na okazję, żeby zrobić coś takiego. Jestem pewien, że dzięki temu uda się poznać wielu piekielnie utalentowanych ludzi.

 

Polecane

Share This