Projekt 30/90: Ostatnia szansa na dogranie się do utworu JIMKA


2017.03.13

opublikował:

Projekt 30/90: Ostatnia szansa na dogranie się do utworu JIMKA

Postanowiliśmy zrobić stream, bym mógł skomentować to, co dostałem od Was w  Projekcie 30/90  – powiedział w niedzielny wieczór JIMEK witając się z widzami obserwującymi livestream na jego instagramowym profilu. Artysta opowiedział o akcji, zaprezentował także część przesłanych przez uczestników nagrań.

30/90 to jest projekt, w którym robimy muzę razem. Oprócz dźwięków, które są pojedyncze, które są luźne i jestem w stanie wykorzystać je, jak chcę, dodatkowo wrzuciłem jeszcze na stronę pod zakładką „Dograj się” podkłady, które przygotowałem dla was, które są loopami i do których możecie się dogrywać – wyjaśnił JIMEK.

Po krótkim wprowadzeniu artysta przystąpił do prezentacji Waszych nagrań komentując je na bieżąco. O dźwięku… borowania dentystycznego JIMEK powiedział, że zawstydziłoby Skrillexa, artysta przyznał także, że ogromną niespodzianką i przyjemnością było dla niego znalezienie wśród nadesłanych propozycji nagrania Bovskiej.

Oglądanie zapisu livestreamu samo w sobie jest wielką frajdą i sprawia, że nie możemy się doczekać efektu finalnego. Pamiętajcie, że Projekt 30/90 jest adresowany do osób pełnoletnich. – Nadsyłajcie jak najwięcej. Perkusyjne rzeczy, pojedyncze dźwięki bardzo mile widziane. Jest ich już parę, ale na pewno więcej się przyda – mówi na ostatniej prostej JIMEK. Artysta czeka na Wasze zgłoszenia do środy. Efekt końcowy poznamy w kwietniu.

 

Polecane

Share This