Projekt Grechuta – spotkanie w Empiku


2011.05.12

opublikował:

Projekt Grechuta – spotkanie w Empiku

W czwartek 12 maja o godzinie 17.00 w warszawskim Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej z fanami spotka się zespół Plateau, który promuje obecnie swoją czwartą płytę zatytułowaną „Projekt Grechuta”.

Podczas spotkania będzie można spotkać się z zespołem, zdobyć autograf na płycie, jak również usłyszeć informacje na temat tego albumu.

Płyta „Projekt Grechuta” jest w sklepach od miesiąca. Zawiera ona 10 piosenek niezapomnianego Marka Grechuty w nowych, alternatywno-rockowych aranżacjach.

Producentem płyty jest Wojciech Waglewski, który na płycie również zagrał i zaśpiewał, a gościnnie na krążku można usłyszeć również Sonię Bohosiewicz, Martynę Jakubowicz, „Budynia” (Pogodno), jak również Jacka Ostaszewskiego (Osjan), który przed laty nagrywał z Markiem Grechutą w legendarnej formacji Anawa.

Od miesiąca trwa trasa koncertowa „Wiosna Ach To Ty”, która obejmuje swoim zasięgiem kilkanaście miast w Polsce. Na koncertach, oprócz Plateau można usłyszeć gościnnie m.in. Anię Wyszkoni, Marka Jackowskiego (ex. Anawa i Maanam), Adama Nowaka (Raz Dwa Trzy), Marka Piekarczyka (TSA), Titusa (Acid Drinkers), czy Krzysztofa Kiljańskiego.

Polecane

Share This