Promocja Rihanny


2009.11.12

opublikował:

Promocja Rihanny

Fani artystki z całego świata będą mogli wziąć udział w wyjątkowym, transmitowanym za pomocą internetu występie, który odbędzie się 16 listopada 2009 w Londynie!

Gwiazda światowego formatu, Rihanna, zaprezentuje nowy materiał z nadchodzącej płyty    „Rated R” podczas występu w Londynie 16 listopada. Dzięki temu wydarzeniu  organizowanemu wspólnie z Nokią, publiczność na całym świecie będzie miała możliwość przedpremierowego posłuchania utworów z nowego albumu za pośrednictwem www.nokia.com/rihanna.

W ciągu zaledwie kilku lat, począwszy od przełomowego w jej karierze, multiplatynowego krążka „A Girl Like Me” po wielki światowy przebój, jakim był album „Good Girl Gone Bad”, Rihanna zmieniła drogę dotarcia muzyki do nowych pokoleń. Na nowej płycie artystka kontynuuje swoją artystyczną podróż. Z „Rated R” pochodzi zmysłowy i prowokujący singiel „Russian Roulette”, który zaatakował już listy przebojów na całym świecie.

Ten koncert umieszcza Rihannę w czołówce artystów, którzy dzięki nowoczesnej technologii chcą dostarczać swoim fanom wyjątkowy kontent, równocześnie dając im możliwość uczestniczenia w wydarzeniu na żywo, bez względu na to gdzie się znajdują.

Fani Rihanny mogą:

  • zarejestrować się, aby móc obejrzeć transmisję
  • za pomocą Facebooka i Twittera powiadomić swoich znajomych o występie
  • pobrać widget pozwalający odliczać czas do rozpoczęcia transmisji
  • pobrać specjalną aplikację na telefon z Nokia Ovi Store
  • ściągnąć album z dodatkowym utworem na swój komputer lub komórkę za pośrednictwem Nokia Music Store lub Comes With Music

Dodatkowo w ofercie Nokii znajdą się telefony z umieszczonym już na nich albumem „Rated R”, aplikacją zawierającą materiał z Rihanną oraz linkami do Nokia Music Store.

Jest to pierwsza i unikalna w skali światowej współpraca z Nokią w zakresie marketingu muzycznego,  która przyniesie korzyści zarówno partnerom jak i fanom na całym niemal świecie.

„Jestem bardzo podekscytowana współpracą z Nokią – powiedziała Rihanna – będą robić naprawdę niezwykłe rzeczy z moja płytą, dzięki którym dotrę do większej niż kiedykolwiek liczby moich fanów.”

RIHANNA „RATED R”

PREMIERA ALBUMU 23 LISTOPADA

Polecane

Share This