Promomix „WGW” Chady


2011.05.23

opublikował:

Promomix „WGW” Chady

Po publikacji pierwszych dwóch teledysków promujących album „WGW” („Rap Najlepszej Marki” i „Na Tych Osiedlach II”) a także singla z gościnnym udziałem Eldo, nadszedł czas aby tradycyjnie udostępnić słuchaczom promovideo zbliżającego się albumu Chady. Podobnie jak w przypadku „Procederu”, wytwórnia Step Records oraz warszawski raper Chada na krótko przed premierą płyty oddają w ręce słuchaczy po raz kolejny kilkuminutowy filmik prezentujący fragmenty utworów z nadchodzącego wydawnictwa. Za obraz odpowiedzialna jest ekipa Delaflow.com.


Zdjęcia były kręcone w Warszawie oraz Opolu. Oprócz Chady w promovideo ujrzymy także DJ BRK, aktywnie uczestniczącego w procesie nagrywania drugiej solowej płyty Chady. Jak już wiemy, wszystkie zwrotki Chady zostały zarejestrowane w Kurnik Studio.

Do premiery „WGW” pozostało zaledwie parę dni. W siedzibie Step Records właśnie rozpoczynają się pierwsze prace mające na celu przygotowanie zamówień do wysyłki. Jak się okazało, preordery drugiej płyty warszawskiego rapera trafią do klientów w całej Europie. Niebawem rozpocznie się także podpisywanie wszystkich płyt zamówionych w www.chadasklep.pl przez samego rapera. Przed Chadą nie lada wyzwanie.

Już teraz możemy zdradzić, iż wszyscy klienci, zarówno Ci z www.preorder.pl, jak i www.chadasklep.pl, otrzymają album „WGW” z dodatkowym pakietem vlepek oraz z plakatem. Więcej informacji na temat zawartości preorderów już wkrótce.

Póki co, odliczając czas do 27 maja, zapraszamy do oglądania promovideo.

Premiera kolejnego singla Chady z gościnnym udziałem Hadesa i Dioxa „***** Skurwiel” odbędzie się tylko na łamach CGM.pl w środę o 9.00 rano. Zapraszamy!

Tagi


Polecane

Share This