Promotorzy hip-hopu w RBL.tv


2013.06.04

opublikował:

Promotorzy hip-hopu w RBL.tv

O swoich polskich i zagranicznych sukcesach opowiedzą Steez i Bshosa. Zapraszamy już dzisiaj, w poniedziałek, 3 czerwca o godzinie 22:00 do RBL.TV.

 

W kolejnym odcinku Pezet i Rafał Grobel spotkają się z promotorami – Steezem i Bshosą. Steez (Rap History Warsaw / DIIL Gang) od lat promuje w Polsce kulturę hip-hop. Jest organizatorem cyklu imprez Rap History Warsaw, odpowiada za hip-hopowe imprezy w klubie 55, gdzie bookuje koncerty żywych legend gatunku. Oprócz tego jest DJem Hemp Gru.

Bshosa to człowiek, który rozkręcił jedno z najjaśniej świecących na warszawskiej mapie klubowej miejsc – klub 1500m2. Organizował imprezy z udziałem m.in. Carl Craig, Simian Mobile Disco, Omar S, Joris Voorn, Shackleton, Lee Curtiss, Jamie xx, the Wighnomy Bros, Jamie Woon. Bshosa jest również dziennikarzem, radiowcem i cenionym DJem grającym na największych imprezach w Polsce.

W programie obejrzymy klipy takich artystów jak: Dead Prez, Pete Rock & Smif n Wessun, XXYYXX, Blackmilk czy występ Araab Muzik w klubie 1500m2.

{reklama-hh}

Powtórki „Muzyki Nowoczesnej” można oglądać w piątki o 14.00 i niedziele o 18.00.

Odcinki „Muzyki nowoczesnej” można również oglądać w całości na YouTube.

„Muzyka Nowoczesna” to program, w którym znajdziecie ambitna muzykę elektroniczną oraz szeroko rozumianą muzykę miejską. Gospodarzami programu są Pezet – jeden z najbardziej znanych raperów w Polsce oraz Grobel – DJ i promotor, który w swoich działaniach na rynku muzycznym zaciera międzygatunkowe podziały.

Polecane

Share This