PROSTO KIDS – kolekcja w minaturze – looki podobne, do tych, które mają mama i tata, w wersji dla małolatów


2021.12.16

opublikował:

PROSTO KIDS – kolekcja w minaturze –  looki podobne, do tych, które mają mama i tata, w wersji dla małolatów

Zdjęcia: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

Wspólnota, muzyka i rytm miasta są dla nas ważniejsze niż efekciarstwo z Instagrama. Tego analogowego klimatu trzymamy się od lat 90. Wprowadzamy kolekcję w miniaturze – looki podobne, do tych, które mają mama i tata, w wersji dla małolatów. Inspirujemy się prostymi grami – takimi bez rekwizytów i powrotem do podwórkowych korzeni. Chcemy wyciągnąć dzieciaki sprzed komputerów, zachęcać je do ruchu, sprytu i budowania relacji w realu. Tam bywa nielekko, ale dzieciństwo spędzone pod kloszem to żadne dzieciństwo. Czasem wystarczy kreda i znaleziony na trawniku kamyk, czasem strategia, kondycja i zgrana ekipa.

Przypominamy zasady klasycznych podwórkowych gier. Kapsle, klasy, zbijak – z nimi można przepaść w osiedlowych zakamarkach na wiele godzin. Zamiast patrzeć w pstry ekran, zostać królem podwórka. Ubrania z kolekcji Prosto Kids zostały wyprodukowane i uszyte w Polsce z wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy o każdy detal. Satynowe hafty, szenilowe aplikacje, a nawet zygzaki na metkach mają podkreślać dziecięcy charakter ubrań. W kolekcji znaljdują się bluzy, koszulki i dresy, które mają za zadanie odpowiadać „dorosłym fasonom”.

Ubrania Prosto Kids to idealni kompani do zabaw. Pozwolą poczuć się pewniej i bez strachu odkrywać dzieciństwo. Preorder Prosto Kids – TUTAJ.

Zdjęcia: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Dyrekcja artystyczna i stylizacje: Daria Biedrzycka
Makijaż & Włosy: Iza Kućmierowska
Scenografia: Ania Witko
Modele: Felcia, Amelia, Franek, Alen/ Moon Kid

Polecane

Share This