Prosto Label sprzedaje mp3


2009.08.29

opublikował:

Prosto Label sprzedaje mp3

Prosto Label, niezależna wytwórnia muzyczna, wydająca muzykę miejską – głównie hip hop oraz reggae – rozpoczyna cyfrową dystrybucję swoich utworów w formacie mp3.

Począwszy od albumu Fundacji #1 „Poste restante” wszystkie płyty wydane przez Prosto ukazują się w dniu premiery zarówno tradycyjnie na CD oraz jako mp3 do pobrania. Można kupić cały album w pakiecie z okładką lub pojedyncze utwory. W tym momencie udostępnione zostały archiwalne albumy z katalogu Prosto.

.

Całe albumy kosztują 7 zł, a pojedyncze utwory złotówkę. Do wyboru jest kilka sposobów płatności: bezpośredni przelew na konto oraz transakcje kartami kredytowymi i przelewy za pośrednictwem serwisu Przelewy24, a także płatności PayPal. Wkrótce możliwe będą również płatności przy pomocy sms. Po dokonaniu zapłaty, klient dostaje na maila link, z którego może pobrać zakupione utwory.

Prosto chce dotrzeć do odbiorców, którzy nie są zainteresowani albumami na CD, a zarazem są skłonni zapłacić za muzykę. Słuchacze będą teraz mieli możliwość kupowania muzyki (a tym samym wspierania twórców) w preferowanym przez siebie formacie.

Tagi


Polecane

Share This