Prosto prezentuje nową kolekcję przygotowaną w kooperacji z inną marką

"Zrób teleport z Sokołem na Stadion i poznaj kolekcję Prosto z lat 90.".


2021.08.05

opublikował:

Prosto prezentuje nową kolekcję przygotowaną w kooperacji z inną marką

fot. kadr z wideo

Po kolekcjach przygotowanych wspólnie z 4F i Vistulą Prosto kolejny raz zaskakuje. Nowe produkty marki są owocem kooperacji z Wyborową. Prosto przygotowało kolekcję nawiązującą do lat 90., za którymi z różnych powodów tak wiele osób tęskni.

Kolekcja z Wyborową to kolejny etap współpracy Sokoła z tą marką. Przypominamy, że artysta od jakiegoś czasu zachęca do włączania Trybu Spotkań, m.in. za sprawą gry planszowej dołączanej do butelek.

Zrób teleport z Sokołem na Stadion i poznaj kolekcję Prosto z lat 90. Ubierz swoją ekipę na prosto.com – zachęca Prosto.

W kolekcji znajdują się koszulki, nerki, bluzy oraz dresy zaprojektowane z myślą o zgranej ekipie znajomych. Prosto x Wyborowa łączy to, co najlepsze w historii obu marek i zachęca do wyrażania siebie poprzez styl, inspirując odbiorców do spotkań i tworzenia kolektywnych, pozytywnych doświadczeń. Prosto zaprojektowało również 4 limitowane warianty butelek Wyborowej, których design koresponduje z kolekcją ubrań. Kolekcję znajdziecie już na Prosto.com.

Polecane

Share This