Prosto przedstawiło nowych podopiecznych


2018.11.05

opublikował:

Prosto przedstawiło nowych podopiecznych

Prosto Label prezentuje nowych graczy. Do wytwórni dołączają raper Mosad oraz producent Andrzej Dybiec, którzy połączyli siły do wspólnego projektu. Obaj są zafascynowani muzyką elektroniczną i w tym kierunku będzie skierowana ich wspólna twórczość – „robią techno rap”. Na wejście przygotowali klip do utworu „Łzy słońca”.

Szczegóły wydawnictwa szykowanego przez duet dla Prosto poznamy wkrótce.

Mosad:
Raper z rocznika 1991 urodzony w Warszawie, który przygodę z rapem zaczął w roku 2009. Ma za sobą kilkaset występów na żywo w całym kraju oraz poza granicami Polski. Nagrywał na klasycznych bitach, trapowych, a teraz zajął się techno rapem ponieważ od najmłodszych lat jara się muzyką elektroniczną. W 2017 roku jego drogi przecięły się z Andrzejem Dybcem, który dostarcza mu muzykę zgodną z jego fascynacjami. Po stworzeniu kilku numerów postanowili współpracować pod wspólnym szyldem i zająć się na poważnie techno rapem.

Andrzej Dybiec:
Znany również jako „Bez Struktury” 26-letni producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Od 2009 roku zajmuje się tworzeniem muzyki klubowej i elektronicznej. Jego największym – jak do tej pory – osiągnięciem było wydanie dwóch remiksów w Szwajcarskim oddziale Universal Music. Ponadto jego utwór był emitowany w węgierskiej audycji Ministry of Sound. Pracował z takimi wykonawcami jak: Solar, Wuwunio, 2sty, Zetenwupe, Frosti Rege, Empiria (Mor W.A.), Sulin i wielu innych.

Polecane

Share This