Prosto świętuje 10-lecie „Czystej brudnej prawdy” Sokoła i Marysi Starosty


2021.05.13

opublikował:

Prosto świętuje 10-lecie „Czystej brudnej prawdy” Sokoła i Marysi Starosty

foto: P. Tarasewicz

Sokół i Marysia Starosta zapisali wspólnymi płytami piękne karty w historii polskiego rapu. Oba krążki duetów trafiały na rynek w piątki trzynastego dnia miesiąca i Sokół powiedział kiedyś, że nie da się wykluczyć, że któryś piątek trzynastego może przynieść ich kolejną płytę. Póki co nic jednak na to nie wskazuje, ale nie oznacza to, że fani nie mają powodów do zadowolenia.

Dziś mija dziesięć lat od wydania „Czystej brudnej prawdy”, pierwszego albumu Sokoła i Marysi. Prosto Label przygotowało z tej okazji nie lada gratkę, spełniając marzenia wielu fanów.

Odpuście na chwilę kawę, alkohol, nie skręcajcie jointów. Z okazji 10-lecia albumu Sokoła i Marysi Starosty „Czysta brudna prawda” mamy dla Was coś, o co pytacie nas bez względu na mijające właśnie 10 lat od premiery. „Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach” – jasne, ale akurat tę koszulkę trzeba mieć. Nakład limitowany – czytamy na instagramowym profilu Prosto Labelu.

Limitowana kolekcja jest dostępna w dwóch kolorach – czarnym i białym. Oba występują w formie damskich koszulek i t-shirtów unisex. Koszulki znajdziecie na Prosto.pl

Sprawdź także: „Wrócił żołnierz hardkoru, wpi***am się czołgiem do domów” – Krzysztof Skonieczny porzuca Pioruna i odpala nowy projekt

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Prosto Label (@prostolabel)

Polecane

Share This