Prowadząca „Ameryka Express” opowiedziała o współpracy z Edytą Górniak. Artystka ostro komentuje…


2021.01.18

opublikował:

Prowadząca „Ameryka Express” opowiedziała o współpracy z Edytą Górniak. Artystka ostro komentuje…

Na OTTWOW.com możemy zobaczyć nowy odcinek Pacześ Show. Gościem programu popularnego stand-upera Rafała Paczesia była Daria Ładocha. Prowadząca „Ameryka Express” zdradziła, że przez pewien czas pracowała z Edytą Górniak i przyznała, że był to niezwykle ciekawy okres w jej życiu.

– Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzenia. Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta – wspominała.

Ładocha przyznaje, że po emisji odcinka obawiała się reakcji Edyty Górniak, dlatego w rozmowie z Plotkiem podkreśliła, że mimo opowiedzianej Paczesiowi anegdoty wspomina współpracę z Górniak bardzo dobrze.

– Z Edytą współpracowałam i miałyśmy mnóstwo żartobliwych sytuacji w trakcie współpracy. Według mnie ma ogromny dystans do życia i świata. Ja znam właśnie taką Edytę, jaką była w „Agencie” – żartobliwą i bardzo zdystansowaną. Ta anegdotka była jedną z wielu, która nam się przytrafiła, bo to był super czas – komentuje.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CGM.PL (@cgm.pl)

Jak się okazuje Daria miała dobre przeczucia, co do reakcji Edyty na jej wspomnienia. Artystka opublikowała na swoim story screen artykułu dotyczącego całej sprawy z WPROST wraz z komentarzem stylistki Magdaleny Wilk Drylo:

– Kiedy jest się nikim i próbuje się wybić na cudzej popularności. Ładocha? WTF?

 

Polecane

Share This