Prowadzący Dzień Dobry TVN poddali pod wątpliwość męskość członka BTS. W sieci zawrzało. Stacja przeprasza.


2020.01.29

opublikował:

Prowadzący Dzień Dobry TVN poddali pod wątpliwość męskość członka BTS. W sieci zawrzało. Stacja przeprasza.

Jeden z materiałów Dzień Dobry TVN dotyczył rankingu najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Na czele zestawienia znalazł się jeden z członków bardzo popularnego, koreańskiego bandu – BTS – Jungkook. Fakt ten mocno rozbawił prowadzących program śniadaniowy i pozwolili oni sobie na kilka komentarzy, które rozgniewały fanów zespołu.

Anna Kalczyńska: Jeżeli spodziewają się państwo na czele stawki na przykład Brada Pitta czy George’a Clooneya, to może państwa czekać spora niespodzianka.

Andrzej Sołtysik: Ranking jest globalny i dotyczy mężczyzn na całym świecie, chociaż te niespodzianki mogą być, bo najprzystojniejszym mężczyzną jest…

AK: Jungkook. No więc właśnie – nic nam to nazwisko nie mówi… Twarz, powiedziałabym… niespecjalnie bardzo męska, prawda? Zgodzisz się ze mną?

AS: Zdecydowanie, bardziej dziecięca, taki mały książę troszkę – żartowali sobie prowadzący.

Niewybredne komentarze prowadzących to nie wszystko. W materiale pokazano też sondę na temat Jungkook.

– Facet musi być facet, a kobieta – kobieta! A tutaj nie wiadomo, jak to jest. Zniewieściały, nie wiem, małolat – opowiadali przechodnie.

Jakby tego było, to zdjęcie pokazywane podczas sondy ulicznej nie przedstawiało Jungkoka tylko Hoseoka:-)

Po materiale zawrzało w sieci. Nie tylko w Polsce ale także poza granicami naszego kraju. W związku z tym stacja nie czekała zbyt długo i wystosowała oświadczenie w sprawie materiału.

– Chcielibyśmy przeprosić Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków zespołu, artystów i fanów K-popu oraz wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN”. Wydźwięk programu był całkowicie niezgodny z naszymi wartościami. Dlatego wyjaśniamy tę sprawę wewnętrznie i dołożymy starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości.

 

Polecane

Share This