Przed laty Dixon37 rozstało się z Prosto. Jak dziś wyglądają ich relacje z Sokołem?


2020.06.17

opublikował:

Przed laty Dixon37 rozstało się z Prosto. Jak dziś wyglądają ich relacje z Sokołem?

fot. P. Tarasewicz

W 2008 roku warszawska ekipa Dixon37 wydała debiutancki album „Lot na całe życie”. Pierwotnie krążek miał się ukazać nakładem Prosto, ale finalnie wydało go Vision Music. – Powiedzieli nam szczerze, że nie są w stanie nas teraz wydać. Nie chcą nas też pauzować, żebyśmy czekali, aż oni się odbiją – wspominał po latach w rozmowie z Wujkiem Samo Zło Rest, przyznając, że Prosto pomogło grupie nawiązać kontakt z Vision. Choć od tego czasu minęła ponad dekada, Sokół zdążył dograć się do kawałka „Jestem z tobą” Dixonów, a także do „Czasu” z płyty Kafara i Resta, fani nadal rozpamiętują stare dzieje, doszukując się niesnasek między artystami. Czy słusznie?

Relacje są dobre, więc nie żyjcie przeszłością – ucina wszelkie spekulacje Rest, publikując na Instagramie zdjęcie z Sokołem.

Sprawdź też: Kafar: „Dlaczego Polacy mają gdzieś to, co dzieje się na ich własnym podwórku”?

Dobre słowa pod adresem Sokoła padają też ze strony Kafara. Raper poleca na swoim instagramowym profilu powieść „Baśka” Wojtka Friedmanna wydaną przez Sokoła nakładem Wydałem.

Trzymam kciuki za dalsze pozycje wydawnicze. Nie wiem jak to zrobiliście, ale przy „Zbrodnie i karze”, „Dżumie” i „W otchłani mroku”, „Baśka” jest w mojej topce. Czapki z głów. Rzekłem – pisze o książce Friedmanna oraz wydawnictwie Kafar.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Damian Rest Dixon37 👊💪💥 (@rescikdixon37)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAFARDIX37 (@kafar_dixon37)

Polecane


Share This