Przed laty wystąpiła w Idolu, teraz zastąpi Michała Szpaka w The Voice Of Poland?


2021.06.09

opublikował:

Przed laty wystąpiła w Idolu, teraz zastąpi Michała Szpaka w The Voice Of Poland?

Foto: instagram.com/michal_szpakofficial/

Według informatora serwisu Pudelek, to Sylwia Grzeszczak na zasiąść na jurorskim fotelu w nowej edycji programu The Voice Of Poland.

Władze TVP podobno od lat kusiły znaną wokalistkę intratnymi ofertami, ta jednak stawiała na życie rodzinne i za każdym razem odrzucała propozycję wzięcia udziału w programie.

– Zamiast Michała Szpaka w nowej edycji zobaczymy Sylwię Grzeszczak. Telewizja Polska od wielu lat zabiegała o współpracę z wokalistką, jednak ta konsekwentnie odmawiała. Miała wiele zobowiązań zawodowych, ponadto poświęcała się rodzinie – mówi Pudelkowi jeden z pracowników TVP.

Władze TVP mają być zachwycone podejściem Sylwii do swojej prywatności i dystansu do szołbiznesu. Ponadto Grzeszczak miała zrobić ogromne wrażenie na zarządzie stacji podczas niedawnego występu na benefisie Krzysztofa Krawczyka.

Co ciekawe, lata temu, Sylwia wzięła udział w przesłuchaniach do Idola. 32-latka ma więc już jakieś doświadczenie w programach typu talent show.

Z informacji przekazanych Pudelkowi przez informatora wynika także, że TVP myśli o transferze Alicji Majewskiej z edycji Senior do edycji Voice Of Poland. Piosenkarka miałaby zająć miejsce jurorskie Urszuli Dudziak w programie.

Polecane

Share This