Przed tygodniem klip z Jakubem Grabowskim, dziś nowa epka – Marie nie zamierza się zatrzymywać


2022.09.02

opublikował:

Przed tygodniem klip z Jakubem Grabowskim, dziś nowa epka – Marie nie zamierza się zatrzymywać

fot. mat. pras.

Zaledwie tydzień temu wydała znakomicie przyjęty przez fanów singiel „Anon69”, a już dziś wypuszcza epkę. Minialbum zatytułowany jest „CHOC” i można go już posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Wydawnictwo obok wspomnianego singla zawiera doskonale znane fanom artystki „Welcome To My Party” czy też „Strawberry Sauce”.

„CHOC” to mój najodważniejszy dotychczas projekt, zdecydowanie najbardziej szalony brzmieniowo. Bawiłam się przy nim najlepiej ze wszystkich dotychczasowych albumów – mówi o nowym wydawnictwie Marie.

Poniżej przypominamy klip do singla „Anon69”.

Marie rozpoczęła działalność w roku 2020, wypuszczając pod szyldem thecutestlabel debiutancką pełną energii epkę „Candybar”, a kilka miesięcy później – o wiele spokojniejszą i delikatną „Cafe Mari”, z której pochodzi jeden z niekwestionowanych hitów ubiegłorocznych wakacji „Zero Calorie Cookies”. Utwór ten odbił się szerokim echem w serwisach społecznościowych, aplikacji TikTok oraz Twitchu. Piosenka królowała również na playlistach rozgłośni radiowych, m.in. Eski. Teledysk do tej piosenki ma obecnie ponad 21 milionów wyświetleń. W lutym bieżącego roku ukazał się debiutancki album artystki „Babyhands”, który debiutował w czołowej dziesiątce Olisu.

Polecane

Share This