Przedpremierowy odsłuch płyty Tede Notes 3D


2010.12.01

opublikował:

Przedpremierowy odsłuch płyty Tede Notes 3D

Wytwórnia Wielkie Joł lubi zaskakiwać swoich fanów. Tym razem zupełnie nieoczekiwanie Tede i jego ekipa zaprosili piętnaście wybranych osób na kameralny odsłuch najnowszej płyty Tede zatytułowanej „Notes 3D”. I to na tydzień przed oficjalną premierą sklepową albumu, która będzie miała miejsce już 9 grudnia 2010.

Jeszcze przed sklepową premierą albumu ‘Notes 3D’ udostępnione zostaną materiały video z komentarzami osób, które wezmą udział w tym niecodziennym przedsięwzięciu.

Lista zwycięzców, którzy będą mieli okazję przesłuchać ósmy solowy album Tede tydzień przed premierą:

1.Urban Gnojek

2. Daria Kwiatkowska

3. Michał Bohowicz

4. Tomasz Miklaszewski

5. Helena Csató-Żamojda

6. Kamil Świesiulski

7. Monika Kuklińska

8. Dawid Rak

9. Mikołaj Kostrzewa

10. Jakub Kowalik

11. Marcin Podstolski

12. Filip Michałowski

13. Michał Jackowski

14. Patryk Przybysiak

15. Tomasz Frymus

Przypomnijmy : „Notes 3D” pojawi się w dobrych sklepach muzycznych już 9 grudnia 2010 roku. Jak sam artysta mówi o tej płycie: Na „Notesie 3D” pojawią się takie utwory, jakich nikt po mnie się nie spodziewa. Singlowy „To jest mój rock” to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Z tej okazji wytwórnia Wielkie Joł oraz agencja New Zenith Promotion zapraszają na trzy wydarzenia: w dniu premiery – w czwartek, 9 grudnia o godzinie 17:00 w warszawskim sklepie #XXIV [czyt. Hasz24], mieszczącym się przy ul. Koszykowej 24, odbędzie się spotkanie z Tede. Każdy będzie miał okazje kupić najnowszą płytę i okolicznościową koszulkę PLNY Textylia, a także zdobyć autograf Tede, Sir Michu i innych artystów, którzy pojawią się na nadchodzącej produkcji.

Po tym spotkaniu, wieczorem 9 grudnia, od godziny 22:00 zapraszamy wszystkich na uroczyste świętowanie wydania kolejnej płyty najpopularniejszego polskiego rapera. Impreza z tej okazji odbędzie się w Platinium Club przy ul. Fredry 6 w Warszawie, gdzie wyeksponowana jest Złota Płyta za poprzedni album Tede `Fuck Tede/Glam Rap`.

Następnego dnia, w piątek 10 grudnia, Tede zagra pierwszy premierowy koncert z okazji ukazania się płyty `Notes 3D` w warszawskim klubie Harlem. To drugi zaprzyjaźniony z artystą klub, w którym wisi Złota Płyta za zeszłoroczny album zatytułowany `Note2`. Wejście na koncert od 21, bilety w przedsprzedaży 20 zł, a w dniu koncertu 25 zł.

Więcej informacji na temat koncertu szukajcie na facebook`u: www.facebook.com/TDFTEDE oraz na www.wielkiejol.com  

Polecane

Share This