Przełożony koncert P.O.D.


2011.05.19

opublikował:

Przełożony koncert P.O.D.

Metal Mind Productions z przykrością informuje, że ze względu na przełożenie nadchodzącej europejskiej trasy P.O.D., warszawski koncert grupy zaplanowany na 25 maja w klubie Proxima nie odbędzie się. Zespół wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

P.O.D. zostało zmuszone do przełożenia swojej europejskiej trasy w maju i czerwcu, ze względu na naruszenie warunków kontraktu przez agenta odpowiedzialnego za występy zespołu w Europie.(…) Członkowie zespołu we współpracy z lokalnymi organizatorami będą starali się powrócić z trasą na jesień, szczegóły zostaną podane wkrótce.

 

Metal Mind Productions pozostaje w ścisłym kontakcie z nową agencją koncertową zespołu i już rozpoczęto rozmowy w celu sprowadzenia formacji do Polski w terminie jesiennym. W najbliższym czasie podane zostaną szczegóły odnośnie nowej trasy koncertowej P.O.D i nowej daty polskiego koncertu.

Wszystkie zakupione bilety na koncert zespołu na 25 maja zachowają swoją ważność na planowany jesienny termin występu grupy w naszym kraju. Natomiast fani, którzy zdecydują się zwrócić zakupione bilety, będą to mogli zrobić w punktach, w których te bilety zostały nabyte. Sam zespół zdaje sobie sprawę, że w Polsce czeka na nich wielu fanów i obiecuje ich nie rozczarować.

Tagi


Polecane

Share This