„Przez tę muzykę łapie mnie straszny wstyd” – Żabson gościem Winiego


2021.01.23

opublikował:

„Przez tę muzykę łapie mnie straszny wstyd” – Żabson gościem Winiego

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Rozmawiając o biznesie muzycznym panowie poruszyli temat popularności konkretnych gatunków na platformach służących słuchaniu muzyki. Żabson zauważył, że o ile discopolowe piosenki wykręcają imponujące wyniki na YouTube, to w serwisach streamingowych ten nurt nie radzi sobie już tak dobrze.

Dla mnie disco polo jest muzyką, która nie zasługuje na miano muzyki. To jest czasami coś okropnego. Mój mózg szybciej pojąłby fizykę kwantową niż to, że ktoś słucha disco polo – ocenia Wini.

Ja jestem bardzo śmiałym gościem. Mało rzeczy mnie zawstydza. Niektórzy ludzie wstydzą się zatańczyć w klubie na trzeźwo, ja tańczę na scenie. Ale wstydzę się zatańczyć z ciocią do disco polo na weselu. Czuję taki wstyd. To przez tę muzykę łapie mnie taki straszny wstyd – przyznaje Żabson. – Kocham rap. Słucham wszelkich odmian rapu. Jest ich bardzo dużo i powiedziałbym, że niektóre nawet romansują z takimi dźwiękami, które pojawiają się w disco polo, ale uważam, że w bitach można zabrać kilka dźwięków z każdego ch***ego kawałka i zrobić z niego dobry kawałek – dodaje.

Sprawdź także: Media umniejszają sukces Bedoesa? „Macie towarzystwo lizania się po ch***ch – komentuje raper

Polecane

Share This