Przyjaciel Marilyna Mansona wezwał policję bo obawiał sie o zdrowie muzyka po ostatnich oskarżeniach


2021.02.04

opublikował:

Przyjaciel Marilyna Mansona wezwał policję bo obawiał sie o zdrowie muzyka po ostatnich oskarżeniach

foto: mat. pras.

Marilyn Manson ma ostatnio sporo kłopotów. Kilka jego byłych partnerek oskarżyło Mansona o maltretowanie – miał znęcać się nad nimi psychicznie i fizycznie. W związku z oskarżeniami jego legła w gruzach. Wytwórnia zerwała z nim kontrakt, a na podobny krok zdecydowali się producenci dwóch seriali, w których gra Manson. Sytuacja bardzo mocno odbiła się na wokaliście, który jest w fatalnym stanie psychicznym. Jeden z jego przyjaciół próbował się z nim skontaktować, ale ten nie odbierał przez kilka godzin. W końcu zaniepokojony postanowił zawiadomić służby, aby te sprawdziły czy wszystko u niego w porządku.

SPRAWDŹ TAKŻE: Jenna Jameson: „Marilyn Manson fantazjował, by spalić mnie żywcem”

Do domu Marilyna Mansona przyjechało kilkunastu oficerów, którzy przez kilkanaście minut nakłaniali wokalistę, aby podszedł do bramy posesji na krótką rozmowę. Muzyk najwyraźniej nie miał ochoty rozmawiać z policją, bo na miejsce wezwano śmigłowiec, który oświetlał teren całej posesji. Ostatecznie skontaktowano się z przedstawicielem gwiazdora, który zapewnił, że Mason ma się dobrze, ale nie chciał wychodzić na zewnątrz, a tym bardziej rozmawiać.

Problemy muzyka zaczęły się kilka dni temu od oskarżeń aktorki i byłej partnerki Mansona, Evan Rachel Wood oskarżyła wokalistę o znęcanie się nad nią. Manson i Wood byli parą w latach 2007-2010, muzyk związał się z aktorką po rozstaniu z Ditą von Teese. Od lat wiedzieliśmy, że związek Marilyna i Evan był burzliwy, na przestrzeni trzech spędzonych wspólnie lat para kilkukrotnie się rozstawała, teraz poznajemy prawdopodobne przyczyny kryzysów.

Byłam maltretowana przez Briana Warnera znanego także jako Marilyn Manson. Podrywał mnie, kiedy byłam nastolatką (kiedy aktorka i wokalista się związali, ona miała 18 lat, ona dwa razy tyle – przyp. red.), znęcał się nade mną i manipulował. Poddał mnie praniu mózgu podporządkował sobie. Mam już dość życia w strachu przed zemstą, pomówieniami i zastraszaniem. Chcę powiedzieć głośno, jak bardzo niebezpiecznym jest człowiekiem i zaapelować, by powstrzymano go, zanim zrujnuje życia kolejnych osób. Wspieram wszystkie ofiary, które postanowią przerwać swoje milczenie w tej sprawie – napisała w mediach społecznościowych Evan Rachel Wood.

Na post aktorki odpowiedziały inne byłe partnerki Mansona – Sarah McNeilly oraz Ashley Lindsay Morgan.

Zamykał mnie w pokoju, kiedy byłam „niegrzeczna”, czasami zmuszał do słuchania, jak zabawia sięz innymi kobietami. Odciął mnie od moich przyjaciół, strasząc, że ich dorwie. Rzucił mną o ścianę i groził, że rozbije mi głowę kijem baseballowym za to, że nie chciałam wybrać mu spodni, w których ma wystąpić w teledysku – wspomina McNeilly.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This