„Przykro oglądać takie Fuck Upy” – Kacper HTA o zwycięstwach YuTuberów nad zawodowymi sportowcami


2021.08.31

opublikował:

„Przykro oglądać takie Fuck Upy” – Kacper HTA o zwycięstwach YuTuberów nad zawodowymi sportowcami

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Kacper HTA postanowił podsumować weekendowe gale, w których w formule boksu i MMA zawodowi sportowcy mierzyli się z YouTuberami wchodzącymi dopiero na ścieżkę sportową. Raper napisał o walce Tyrona Woodley’a z Jake’em Paulem i o starciu Ewy Brodnickiej z Lil Masti:

Tyron Woodley (dla tych którzy nie wiedzą były mistrz UFC) słusznie przegrywa w boksie z Jake Paul’em (YouTuber ) , chwilę wcześniej w PL jest na odwrót i Ewa Brodnicka (zawodowa pięściarka z rekordem 24-2) przegrywa na zasadach MMA z LilMasti(YouTuberka). Konkluzja jest chyba taka, że lepiej nie odbijać z dziedzin w których wyżej wymienieni przegrani wiedli prym bo aż przykro oglądać takie fuck upy, z drugiej strony nikt ich nie zmuszał, a widać że YouTuberzy wzięli się za sport całkiem na poważnie więc nic im nie można zarzucić poza contentem poza sportowym, jednak tym razem chodziło stricte o sportowe zasady więc trudno znaleźć wymówkę.

Przykre trochę jest to, że doczekaliśmy czasów w których pas i poważne organizacje zrzeszające prawdziwych sportowców schodzą na drugi plan bo na pierwszym miejscu są kasowe „big fighty”. Profesjonalni zawodnicy rękami i nogami weszli też i w to bagienko bo pojawił się $, a ja sam już dziś przestałem krytykować te wszystkie wydarzenia bo to bez sensu. Z perspektywy czasu myślę, że skoro ludzie chcą to oglądać, sponsorzy chcą płacić, a popularni w sieci ludzie chcą się bić, to najwidoczniej tak ma być. Infulancerzy i współcześni celebryci na dobre zagościli w sportach i muzyce dopingowani przez profesjonalnych zawodników i muzyków, którzy chcą mieć kawałek torcika dla siebie więc nie zanosi się na zmiany – to najwidoczniej wypadkowa znaku czasów, które przeniosły się do sieci. Może dlatego od paru miesięcy nie chcę mi się robić muzyki i szukam w życiu nowych inspiracji.. świat o którym rapowałem w „ILUZJI” stał się faktem czy się to komuś podoba czy nie..trochę nostalgiczny ten post chociaż wcale nie dołuje mnie ta sytuacja, zmusza mnie/nas do odnalezienia się w tym wszystkim i zbudowania swojego mikro świata w zalewie plastiku✌
Have a nice day 💚 – napisał Kacper HTA.

Polecane

Share This