Co przyniesie kolejna płyta Białasa i Lanka?


2017.10.17

opublikował:

Co przyniesie kolejna płyta Białasa i Lanka?

foto: Wojtek Koziara

Zaledwie miesiąc po premierze „Polonu” Białas i Lanek chętnie mówią już o kolejnym krążku. Na razie nie mamy co liczyć na konkretne informacje dotyczące daty premiery, dowiedzieliśmy się za to co nieco o kierunku, których artyści chcą obrać.

Nie będzie ani jak „Polon” ani jak „H8M4”, aczkolwiek bliżej będzie temu do „Polonu” – mówi w rozmowie z Jackiem Adamkiewiczem Białas. Raper i producent zapowiadają, że na ich kolejnej płycie znajdziemy bardziej przystępne i pozytywne treści. – Będzie dla dziewczyn – śmieje się Lanek. Białas mówi już nieco poważniej: – Zazwyczaj rapujemy o tych złych stronach życia, bo o nich najłatwiej się rapuje, a kolejna płyta będzie bardziej wyluzowana. Ale nie zabraknie oczywiście klasycznych bangerów.

Zobaczcie 40-minutową rozmowę Jacka z Białasem i Lankiem zarejestrowaną przy okazji ubiegłotygodniowej wizyty duetu w Poznaniu. Artyści mówią o m.in. o atmosferze panującej w SB Maffiji i wzajemnym wspieraniu się, a także o roli producenta w powstawaniu albumu i potrzebie docenienia ich pracy.

 

Polecane

Share This