Przystanek Woodstock z kolejnymi zagranicznymi gwiazdami w line-upie

Share Tweet Poznaliśmy także zwycięzców w Plebiscycie Złotego Bączka. Organizatorzy


2016.06.09

opublikował:

Przystanek Woodstock z kolejnymi zagranicznymi gwiazdami w line-upie

Poznaliśmy także zwycięzców w Plebiscycie Złotego Bączka.

Organizatorzy Przystanku Woodstock przedstawili kolejnych wykonawców, którzy przyjadą w tym roku do Kostrzyna. Wiadomo, że na 22. Przystanku Woodstock wystąpi włoska gwiazda metalu Lacuna Coil, która będzie promować tegoroczny album „Delirium”. Do line-upu dużej sceny dołączyli także zwycięzcy Plebiscytu Złotego Bączka, czyli Decapitated, Finnegan’s Hell ze Szwecji oraz Grubson & Sanepid Band. Dowiedzieliśmy się także, że Aktorzy z Teatru Capitol spotkają się z Woodstockowiczami na ASP oraz poznaliśmy program ostatniego dnia koncertów na Scenie Viva Kultura.

Spotkanie z aktorami Teatru Capitol, którzy wystąpią w spektaklu „Przekręt (nie)doskonały” na Nocnej Scenie Akademii Sztuk Przepięknych odbędzie się w sobotę (16 lipca) o godz. 13:30 w Dużym Namiocie ASP. W spotkaniu wezmą udział Joanna Moro, Dorota Nowakowska, Maria Dejmek, Rafał Cieszyński, Jacek Kopczyński i Bogdan Kalus.

Na portalu charytatywni.allegro.pl caly czas możecie licytować VIP miejscówki na spektaklu „Przekręt (nie)doskonaly”, czyli specjalne miejsca przed sceną, z których będziecie mogli obejrzeć cały występ.

Spektakl „Przekręt (nie)doskonały” – niezaprzeczalny hit Teatru Capitol – będziecie mogli obejrzeć na Nocnej Scenie ASP w nocy z piątku na sobotę (15/16 lipca) o godzinie 2:00.

„Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint?

Pokojowa Wioska Kryszny jest stałym i niezwykle barwnym elementem Przystanków Woodstock. Jej organizatorem jest Fundacja Viva Kultura, która co roku stara się przybliżyć uczestnikom festiwalu elementy kultury Indii (w postaci warsztatów jogi i medytacji, pokazów tańca, teatru, filozofii i mantr) oraz dba o Woodstockowiczów poprzez przygotowanie dla nich i sprzedaż po minimalnych kosztach wegetariańskiego i wegańskiego jedzenia.

Ideą Pokojowej Wioski Kryszny jest również prezentowanie muzyki, która jest głównym nośnikiem pozytywnej energii Przystanku Woodstock. Co roku organizowana przez nich Scena Viva Kultura – trzecia scena festiwalu – gromadzi wiele znanych i lubianych zespołów z Polski i ze świata.

Na tegorocznej edycji Przystanku Woodstock Scena Viva Kultura rozpocznie swoją działalność 13 lipca (środa). Tradycyjnie każdego dnia od godziny 13:00 będzie prezentowany program artystyczny, a o godzinie 16:00 wystartują koncerty, które zakończą się po północy.

Rozkład jazdy Sceny Viva Kultura – sobota (16 lipca):

16:00 – 16:40 – Maja Lumasepio

17:00 – 17:40 – Sachiel

18:00 – 19:00 – Ranical Soul Amunition

19:20 – 20:20 – Fifidorki

20:40 – 21:40 – Majestic

22:00 – 23:00 – Nocny Kochanek

23:20 – 00:30 – Pull the Wire

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. 22. Przystanek Woodstock odbędzie się w terminie 14-16 lipca 2016 roku w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). W czasie tegorocznej edycji festiwalu na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. The Hives, Molotov, HEY, Vintage Trouble, Luxtorpeda, Marcelina, Inner Circle, Apocalyptica, The Dead Daises, The Rumjacks, Bring Me The Horizon, Living Colour, Dilated People, Tarja Turunen i DragonForce.

 

Polecane