Przystanek Woodstock – półfinały za nami


2011.06.14

opublikował:

Przystanek Woodstock – półfinały za nami

Koncertem gościa specjalnego, czyli Litzy z projektem Luxtorpeda zakończyły się przesłuchania ostatnich zespołów drugiej części przeglądu.

– Tym werdyktem pokazujemy, że nie jesteśmy skostniali, że potrafimy być elastyczni w obliczu naprawdę dobrej muzyki – mówił Jurek Owsiak – wszystkie zespoły, które spotkały się z nami na tych czterech koncertach półfinałowych mogą być z siebie dumne – dodał. Decyzją jury, z części półfinałowej Eliminacji we wrocławskim klubie Eter do Finału przeszły nie dwie, jak zakładano a… cztery kapele! Chilli Deriglasoff,  Bethel oraz na specjalne zaproszenie Luxtorpeda! Mało tego, na scenę folkową Przystanku Woodstock z miejsca zaproszono zespół Blue Machine.

Tym samym bilans czterech koncertów półfinałowych, które odbyły się kolejno w: Katowicach, Sopocie, Olsztynie i Wrocławiu wygląda następująco – w Finale Eliminacji (26 czerwca, klub Eter, Wrocław) zagrają: Black Jack, Konopians, Materia, Raggafaya, Cochise, Corruption, Łydka Grubasa, Chilli, Deriglasoff, Bethel oraz Luxtorpeda. Gościem specjalnym Finału będzie Enej.

Gratulujemy wszystkim zespołom, które wzięły w nim udział: Bethel, Blue Machine, Chilli, CO.IN, Deriglasoff, Sakra, Skangur, Vespa oraz Zebra. Byliście rewelacyjni. Dziękujemy wszystkim przybyłym za tak imponującą frekwencję – Wrocław nie zawiódł!

Już teraz zapraszamy na Finał, który odbędzie się za dwa tygodnie – 26 czerwca również w Eterze. Wstęp free, mnóstwo świetnej muzyki i niespodzianek!

Polecane

Share This