Przyszłoroczne rozdanie nagród BRIT Awards przesunięte!


2020.06.29

opublikował:

Przyszłoroczne rozdanie nagród BRIT Awards przesunięte!

fot. kadr z wideo

Przez pandemię oraz kwarantannę tegoroczne koncerty i festiwale zostały albo odwołane, albo przesunięte. Podobny los spotkał imprezy sportowe oraz rozdania nagród. Tegoroczne BRIT Awards odbyło się bez zakłóceń, ponieważ pandemia i lockdown dopiero miały nadejść, ale pojawił się problem z przyszłoroczną edycją.

Rozdanie nagród BRIT Awards zazwyczaj odbywało się w połowie lutego. Teraz organizatorzy poinformowali, że z ciężkim sercem, ale muszą przesunąć wydarzenie o trzy miesiące i odbędzie się ono dopiero w maju. Organizatorzy długo rozmawiali i konsultowali się z muzycznymi bossami oraz transmitującą wydarzenie ITV, aż w końcu zdecydowali się przesunąć wydarzenie na 11 maja 2021 roku. Wpływ na ich decyzję ma także pandemia koronawirusa oraz obawy przed przewidywaną drugą falą zakażeń.

Myślimy, że najlepszym posunięciem będzie przesunięcie rozdań nagród o trzy miesiące. Już pracujemy nad przyszłorocznym rozdaniem i zapewniam, że będzie to niezapomniane widowisko podczas którego przypomnimy wszystkim jak ważną rolę odgrywała muzyka w tych ciemnych czasach – powiedział Geoff Taylor, BPI &Brit Awards Chief Executive.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kanye West celebruje podpisanie umowy z Gap

Podczas tegorocznego rozdania nagród zobaczyliśmy m.in. występ Billi Eilish.

Polecane


Share This