Psycho fanka Seleny Gomez nawołuje do nękania żony Justina Biebera


2020.12.05

opublikował:

Psycho fanka Seleny Gomez nawołuje do nękania żony Justina Biebera

Foto: instagram.com/haileybieber/

Wielu „fanów” Seleny Gomez nie może przeżyć, że jej związek Justinem Bieberem zakończył się jakiś czas temu. Jest to o tyle dziwne, że słynny piosenkarz związał się na stałe z modelką Hailey Baldwin, która została jego żoną.

W sieci pojawiło się ostatnio nagranie, najwyraźniej niezrównoważonej fanki Seleny, która chciała zmobilizować fanbase Gomez do nękana żony Justina:

– Hailey Baldwin zrobi live, na którym będzie odpowiadać na 20 pytań o niej i Justinie. To jest czas, w którym nie będą mogli usuwać komentarzy. Musimy to zbombardować „Jeleną” (tak fani nazywali związek Justina i Seleny). Musimy pisać, że Selena jest lepsza. Chodźmy tam wszyscy jej dokuczyć. Proszę, chodźmy wszyscy ją zaatakować.

Na szokujące nagranie zareagowali zarówno Justin jak i Hailey:

– To bardzo smutne. Nawoływać i zachęcanie ludzi, by krytykowali moją żoną, mówiąc, że mój poprzedni związek był lepszy (…) Chciałem się tym tylko podzielić, żeby ludzie zrozumieli, z czym mamy do czynienia każdego dnia – napisał Bieber.

– Z reguły nie wypowiadam się w takich tematach bo chce chronić siebie i swoją psychikę. Jednak to, co się wydarzyło tutaj, przekroczyło granicę złości i nienawiści. To jest bardzo smutne i po prostu chore. Nie życzę nikomu, aby ktoś chciał go traktować w taki sposób – dodała żona gwiazdora.

Polecane

Share This