Psychotrop straszy Bodychrista. „Nie będę tolerował, że byle frajer mnie straszy”


2019.09.03

opublikował:

Psychotrop straszy Bodychrista. „Nie będę tolerował, że byle frajer mnie straszy”

Foto: www.instagram.com/psychotrop666

Budzący wiele kontrowersji Psychotrop kilka tygodni temu został aresztowany z związku z podejrzeniem ataku na z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Artysta został zatrzymany przez olsztyńską policję. W trakcie zatrzymania Psychotrop miał być agresywny, czym ściągnął na siebie dodatkowe problemy.

Obecnie mam cztery sprawy w toku – za pobicia, posiadanie broni i napaść na policjanta – zdradza na fanpage’u Psychotrop. W opublikowanym na swoim profilu nagraniu raper odnosi się do zaczepek ze strony Bodychrista, proponując, że chętnie spotka się z przeciwnikiem i załatwi sprawę. Psychotrop stawia jednak jeden warunek – spotkanie ma mieć miejsce bez obecności kamer.

Ten lamus zapowiedział, że nagra na mnie jakiś diss, że chce się na****ać na Fame MMA czy w ogóle w klatce. Znacie mnie, nie bawię się w takie rzeczy, ale nie będę tolerował, że jakiś byle frajer ubliża mi w Internecie. Słuchaj Body, nie potrzebuję żadnych kamer, żeby cię na****rdolić. Jeżeli jesteś taki fighter, wyślij mi swój adres, przyjadę, porozmawiamy bez żadnych kamer itd., jak faceci. Co do dissu, to sobie nagrywaj ile chce chcesz. I tak ci nie odpowiem, bo jesteś pseudo disco gwiazdą, a nie żadnym raperem – mówi Psychotrop.

Polecane

Share This