Pusha T wyda muzyczny odpowiednik „Adwokata diabła”


2012.07.20

opublikował:

Pusha T wyda muzyczny odpowiednik „Adwokata diabła”

W ubiegłym tygodniu materiał trafił na fizyczny krążek CD, ale to nie znaczy, że album jest już gotowy.

Obecnie dokonuję selekcji, zastanawiam się, które fragmenty są wystarczająco mocne, by je zostawić, a których nie warto trzymać – tłumaczy Pusha T w rozmowie z Billboard.com. Krążek powinien trafić do sprzedaży w październiku nakładem wytwórni Kanye Westa GOOD Music, ale konkretny termin nie jest znany. Pusha: – Mam w głowie datę premiery, o której wiedzą wszyscy wewnątrz wytwórni. Staramy się tego trzymać.


Producentem wykonawczym dzieła, wciąż pozbawionego tytułu, będzie The-Dream, choć duży udział w produkcji materiału będzie miał też sam West. Pusha porównał materiał do słynnego filmu z 1997 roku, „Adwokat diabła”.

To bardzo filmowa płyta w tym sensie, że chciałem stworzyć mroczny album. Widzę muzykę w kolorach – powiedział. Zdaniem Pushy, materiał łączy magię Ala Pacino z pięknem Charlize Theron. – Na pierwszy rzut oka mój album wydaje się śliczny, ale pod tym wrażeniem kryje się potwór – dodał.

Nim jego solowy debiut trafi do sprzedaży, Pushę będziemy mogli usłyszeć na kompilacji wytwórni GOOD Music pt. „Cruel Summer”, która trafi do sprzedaży 7 sierpnia.

Polecane

Share This