Pyskaty, W.E.N.A., Bisz, Małpa i inni w Warszawie

Aptaun Tour 13 grudnia w Stodole.


2013.09.16

opublikował:

Pyskaty, W.E.N.A., Bisz, Małpa i inni w Warszawie

To już IV urodziny Aptaun Tour. Na deskach sceny Stodoły pojawi się cała plejada artystów związanych z Aptaun Records. Podczas imprezy na scenie pojawią się m.in. Pyskaty, W.E.N.A., Bisz, Te-Tris i inni. Artyści wystąpią wspólnie na jednej imprezie po raz pierwszy. Publiczność może liczyć na doskonale znane utwory oraz kilka nowych piosenek. Poniżej prezentujemy pełną listę wykonawców.

{reklama-hh}

Pyskaty – znany wcześniej jako Zeke był jednym z członków grupy Edytoriał, jest obecny na polskiej scenie hip–hopowej od 1995 roku. W składzie o nazwie Skazani Na Sukcezz w latach 2001-2005 prężnie działał w hip-hopowym undergroundzie, wypuszczając szereg znanych już dziś szerszej publiczności utworów. Na dzień dzisiejszy kontynuuje karierę solową. Jego pierwszy, pełnowymiarowy solowy krążek „Pysk w pysk” został wydany w 2009 roku. Drugi krążek, zatytułowany „Pasja”, ukazał się w 2013 roku.

Siwers & Tomiko – wybuchowa mieszanka stylów dwóch niezwykle utalentowanych warszawskich raperów. To niezwykła kombinacja doświadczenia producenta i rapera Siwersa z młodzieńczym temperamentem Tomiko, która zaowocowała nagraniem płyty pt. „Ogień”. Album jest produkcją niezwykle dynamiczną łączącą w sobie elementy klasycznego hip-hopu i nowoczesnej aranżacji. Jest to jednocześnie próba przywrócenia wiary w hip-hop.

W.E.N.A. – od 1999 jeden z reprezentantów nieistniejących już formacji Głos Miasta, później Ansambl. Debiutował w 2005 na albumie „Bez zabezpieczeń” autorstwa Małego Esz Esz. Pod koniec 2008 roku W.E.N.A. związał się z duetem Rasmentalism. Efektem współpracy tria był album „Duże rzeczy”. 27.05.2011 roku, nakładem niezależnej wytwórni aptaun records, wydany został pierwszy oficjalny album artysty pt. „Dalekie zbliżenia”.

Małpa, Jinx (Proximite) – to działający dotychczas w podziemiu zespół, w skład którego wchodzi dwóch raperów – Małpa, którego płyta z 2009 roku pt. „Kilka numerów o czymś” zatrzęsła w posadach polską sceną hip-hopową, oraz Jinx, który obecnością na w/w produkcji przypomniał o sobie i udowodnił, iż jego czas dopiero nadchodzi. Po dołączeniu do rodziny Aptaun Records, Proximite jest w trakcie prac nad swoim legalnym debiutem.

Te-Tris – działalność artystyczną prowadzi od 1998 roku. Pierwsze nagrania rapera powstały w ramach Projektu Parter. Projekt wkrótce przeistoczył się w Wiesz O Co Chodzi. W 2004 Te-Tris zadebiutował minialbumem „Naturalnie”. 9 września 2009 nakładem wytwórni Reformat4 i Fonografika ukazał się pierwszy album rapera pt. „Dwuznacznie”. W 2011 nakładem wytwórni Aptaun Records ukazał się nowy album Te-Trisa „LOT 2011”.

PeeRZet – swoje pierwsze kroki na hip-hopowej scenie stawiał w 2002 roku w Stalowej Woli. Po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności w roku 2004 płytą 2razyPe – Bezczelnie. W 2006 roku ukazał się jego wspólny projekt z Rasem pod tytułem O dwóch takich co kradli bity. W międzyczasie nawiązał kontakt z bocheńskim składem NoBoTak i wkrótce stał się jego oficjalnym członkiem. Obecnie PeeRZet pracuje nad swoim pierwszym legalnym wydawnictwem.

Bisz (B.O.K) – raper i poeta reprezentujący Bydgoszcz. Równolegle nagrywa solowo oraz jako członek zespołu B.O.K. Pierwszą produkcją Bisza, która dotarła do szerszego grona odbiorców jest EP-kaka pt. „Zimy” (2007). Kolejna, „Idąc na żywioł” (2009) to podróż przez życie aż po śmierć w poszukiwaniu sensu. Wypełnione gęstymi wersami i filozoficzną refleksją kawałki dały Biszowi uznanie najbardziej wymagających słuchaczy rapu. Pierwszy oficjalny solowy album bydgoskiego rapera nosi tytuł „Wilk chodnikowy”.

Dj`e: Ike, Chwiał, Noriz, DBT, TMK Beatz.

Miejsca stojące: 40 pln w przedsprzedaży, 47 pln w dniu koncertu,

Miejsca siedzące na balkonie: 60 pln w przedsprzedaży, 67 pln w dniu koncertu,

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 – Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club). Sprzedaż internetową prowadzi serwis www.stodola.pl.

Polecane