Quavo z Migos zagra w filmie u boku legendarnego aktora


2021.02.19

opublikował:

Quavo z Migos zagra w filmie u boku legendarnego aktora

foto: P. Tarasewicz

Quavo, jeden z członków Migos, zagrał do tej pory w kilku telewizyjnych produkcjach, takicj hak „Atlanta”, „Narcos: Mexico” czy „Black-ish”. Teraz okazuje się, że Quavo zadebiutuje na srebrnym ekranie i to u boku dwóch gwiazd Hollywood: Roberta de Niro oraz Johna Malkovicha. Produkcja będzie nosić tytuł „Wash Me In The River” i obecnie ekipa filmowa kręci ujęcia w Puerto Rico. Pochodzący z Atlanty raper wcieli się w postać Coyote, który jest „bezlitosnym i okrutnym baronem narkotykowym”. Sprzedał on narkotyki ukochanej głównego bohatera – kobieta zmarła, a on postanawia szukać zemsty i wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. „Wash Me In the River” będzie thrillerem akcji i wyreżyseruje Randall Emmet.

SPRAWDŹ TAKŻE: Migos pozwali prawnika. Grupa sugeruje, że okradziono ją na miliony dolarów

Quavo jest zachwycony współpracą z największymi gwiazdami kina. Uważa również, że film z jego udziałem będzie jedną z najlepszych produkcji obecnych czasów.

To było dla mnie niesamowite doświadczenie pracować z Robertem de Niro i Jackiem Hustonem. Są tak w porządku, że czułem się jak członek jednej, wielkiej rodziny – opowiadał Quevo – Zobaczycie jak robię kilka wyczynów kaskaderskich i sporo tego co słyszycie w moich tekstach. To będzie mój największy debiut i jestem dumny z siebie, swoich dokonań oraz prazy z Randallem, który jest świetnym gościem – dodał członek Migos.

Jak na razie jeszcze nie wiemy kiedy ukaże się „Wash Me In the River”. Co ciekawe, reżyser Randall Emmet, pracuje jednocześnie nad inną produkcją, w której zobaczymy m.in. Bruce’a Willisa i Megan Fox. Z kolei Migos, którego członkiem jest Quavo, potwierdzili, że ich czwarty studyjny album jest w drodze. Będzie on zatytułowany „Culture III”, a w sieci znajdziemy kilkuminutowy trailer zapowiadające nadchodzące wydawnictwo. Na nagraniu zobaczymy m.in. przebitki z ich wspólnej sesji w studiu.

Mieliśmy czas, aby zacieśnić nasze relacje i spędzić w końcu ze sobą trochę czasu, bo ostatnio bardziej skupialiśmy się na solowych karierach – mówi Quavo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Migos (@migos)

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This