Quavo zapowiedział solowy album


2018.08.30

opublikował:

Quavo zapowiedział solowy album

foto: P. Tarasewicz

Najbardziej aktywny w ostatnim czasie raper ze składu Migos zapowiedział solowy album, który na rynku pojawi się już we wrześniu. Po wielu plotkach i domysłach, Quavo potwierdził, że kończy pracę nad debiutancką płytą.

Quavo opowiedział o tym w wywiadzie dla Angie Martinez w jej audycji „The Angie Martinez Show”. Póki co nie mamy więcej szczegółów o produkcji.

Z rozmowy można dowiedzieć się, że każdy z członków Migos pracuje nad solowym wydawnictwem.

Quavo z Migos z trzema premierowymi kawałkami

Quavo jest najaktywniejszym członkiem grupy Migos. Korzystając z chwilowej ciszy w obozie grupy artysta podzielił się z fanami trzema premierowymi utworami. “Lamb Talk”, “Bubblegum” i “Workin Me” są już dostępne w sieci. Piosenek można posłuchać tutaj.

Quavo zapomniał, że dograł się do płyty Beyonce i JAYA-Z?

Quavo udzielił niedawno wywiadu Billbordowi. Raper opowiedział m.in. o kulisach powstania dwóch utworów. Pierwszym jest “Stir Fry”, który pojawił się na ostatniej płycie Migos pt. “Culture II”, drugim “Apeshit” The Carters, czyli wspólnego projektu JAYA-Z i Beyonce.

Byłem w studiu z Pharrellem i faktycznie zrobiłem “Apeshit” i “Stir Fry” tego samego dnia. Zrobiliśmy to w godzinę. Najpierw jeden numer, potem dostałem kolejny beat i zrobiliśmy drugi. Zostawiłem tam obydwa kawałki, ale powiedziałem, że “Stir Fry”, chcę mieć na naszej płycie. Zupełnie zapomniałem o tym drugim utworze. Po prostu o tym zapomniałem – powiedział Quavo.

Powszechnie wiadomo, że grupa Migos w studiu działa bardzo szybko. Kiedyś pojawiły się nawet plotki, że grupa na jeden utwór poświęca zazwyczaj nie więcej niż godzinę. Kariera grupy nabrała tempa w ubiegłym roku po premierze znakomicie przyjętego albumu “Culture”. Mimo iż tegoroczne “Culture II” nie dotrzymuje kroku poprzedniczce trio z Atlanty wciąż jest jednym z najpopularniejszych obecnie zespołów w Stanach Zjednoczonych.

Polecane


Share This