Quavo zdradza kulisy powstania „Stir Fry” i „Apeshit”


2018.07.28

opublikował:

Quavo zdradza kulisy powstania „Stir Fry” i „Apeshit”

fot. kadr wideo

Quavo udzielił wywiadu Billbordowi, w którym opowiedział m.in. o kulisach powstania utworów „Stir Fry”, który pojawił się na ostatniej płycie Migos pt. „Culture II” i „Apeshit” The Carters, czyli wspólnego projektu Jaya-Z i Beyonce.

Byłem w studiu z Pharrellem i faktycznie zrobiłem „Apeshit” i „Stir Fry” tego samego dnia. Zrobiliśmy to w godzinę. Najpierw jeden numer, potem dostałem kolejny beat i zrobiliśmy drugi. Zostawiłem tam obydwa kawałki, ale powiedziałem, że „Stir Fry”, chcę mieć na naszej płycie. Zupełnie zapomniałem o tym drugim utworze. Po prostu o tym zapomniałem – powiedział Quavo.

Powszechnie wiadomo, że grupa Migos w studiu działa bardzo szybko. Kiedyś pojawiły się nawet plotki, że grupa na jeden utwór poświęca zazwyczaj nie więcej niż godzinę.

Khaled włącza się do walki o hit lata

Zgodnie z zapowiedzią sprzed kilku dni DJ Khaled opublikował nową piosenkę i teledysk. W “No Brainer” artystę wspierają Justin Bieber, Chance the Rapper i właśnie Quavo. Piosenka jest drugim singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę Khaleda “Father of Asahd”. Wcześniej artysta zaprezentował piosenkę “Top Off”, do której dograli się JAY-Z, Future i Beyonce.

Bieber, Chance i Quavo pojawili się już wspólnie w kawałku Khaleda. Całą tróję mogliśmy usłyszeć w “I’m the One”, jednym z singli promujących ubiegłoroczną płytę “Grateful”. Piosenka znalazła się na szczycie zestawienia najpopularniejszych singli w Stanach. O ile Khaled, Bieber i Quavo mieli już możliwość otwierać listę Billboard Hot 100, o tyle dla Chance’a była to pierwsza taka sytuacja w karierze.

Więcej informacji jest tutaj.

Offset został aresztowany

Członek składu Migos został aresztowany za posiadanie broni, która została znaleziona w jego samochodzie. Do całego zdarzenia doszło w tamtym tygodniu w stanie Georgia. Offset ma cztery zarzuty, w tym również za posiadanie narkotyków i… niewłaściwą zmianę pasa ruchu.

Offset kiedyś już miał podobne problemy z prawem, konkretnie w 2015 roku, kiedy został aresztowany wraz z Quavo i Takeoffem. Wtedy policja znalazła u nich marihuanę i broń palną. Do całego zdarzenie doszło w tym samym stanie, w Georgii, więc raperowi grożą poważne konsekwencje.

Więcej tutaj.

Polecane

Share This